Matkine veľmi rýchle reflexy zachránili jej chlapčeka pred istou smrťou

1747

Matku malého chlapčeka zachytila kamera pri tom, ako zachránila život svojmu synčekovi vďaka veľmi rýchlej reakcii. Nechýbalo veľa a mohlo sa stať obrovské nešťastie. Táto žena a jej šikovnosť však bola dostatočná na to, aby všetko dobre dopadlo.

Foto od Reddit

Poznáte to, deti sú živle, ktoré nemôžete spustiť z očí ani na sekundu. Aj za tú jedinú sekundu sa môžu dostať do ohrozenia vlastného života. Práve takýto prípad sa stal v Kolumbii. Matka prišla so svojim synom do budovy stavebnej spoločnosti Monserrate. Na videu je vidieť, ako vystúpili z výťahu a malý zvedavý chlapček sa priblížil až nebezpečne blízko k zábradliu. Prepadol cez neho, pričom nechýbalo veľa a mohol padnúť zo 4. poschodia. Hlavou padal smerom dolu, no matka okamžite k nemu skočila a stihla ho chytiť za nohu. Svojpomocne ho napokon vytiahla do bezpečia.

Bol to skutočne nebezpečný incident. Už pri pohľade na video zistíte, k akej tragédii mohlo prísť. Keby táto žena včas nezasiahla, dieťa by už zrejme bolo mŕtve. Po incidente pribehli k nej aj tamojší pracovníci, no matka si so záchranou misiou poradila sama naozaj bravúrne.

Toto video vyvolalo búrlivú diskusiu. Jedni chválili matku za jej rýchlu reakciu, pričom iní ju obviňovali z toho, že chlapčekovi nevenovala dostatočnú pozornosť. Našli sa však aj takí, ktorí tvrdili, že by mala žalovať spoločnosť za to, že nie je dostatočne bezpečná. Nuž, tak či onak, nezostáva nič iné len sa tešiť, že to skončilo takto dobre a malému chlapcovi sa našťastie nič nestalo.

Tento incident si môžete pozrieť na videu:

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre