Mesto postavilo pre veteránov bez domova malú dedinku s 50 domčekmi, aby tu mohli žiť zadarmo

170

The Veterans Community Project v Kansas City urobil veľký krok k tomu, aby pomohli a vylepšili životný štandard amerických vojnových hrdinov. Vďaka štedrým darom od členov, sa im podarilo vybudovať malú dedinku pre veteránov, kde môžu žiť zadarmo a hlavne dôstojne.

Dedinka má 50 samostatných domov a každý ma rozlohu približne ako garsónka. Noví obyvatelia majú domy vybavené jedlom, základnými potrebami a tiež ponúkajú pocit súkromia a bezpečia. Hneď neďaleko sa nachádza komunitné centrum pre veteránov, kde majú možnosť využiť poradenské služby a dostať život na správne koľaje.

Projekt nie je jediný svojho druhu. Tieto projekty bojujú proti bezdomovectvu a zanedbávaniu starostlivosti o veteránov, ktorí prišli o všetko. týmto spôsobom sa im snažia ľudia pomôcť dožiť dôstojný život.

BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda

 

BoredPanda

 

zdroje: BoredPanda, Veterans Community Project

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre