Michelle Yeoh oznámila príchod vnúčatka: Prvé fotografie však vyvolali diskusiu

243

Nedávno sme vám priniesli článok o fotografii Michelle Yeoh (61). Tá totiž zverejnila príspevok s bábätkom, ktorý okamžite vyvolal diskusiu. Michelle postupne pridávala ďalšie a ďalšie zábery, pričom každý je ešte rozkošnejší než ten predošlý. O čie dieťa však ide?

47101f54e2b935780c57e4673c.jpg
Zdroj: michelleyeoh_official/Instagram

K prvému príspevku písala o zázraku, ktorý postretol jej rodinu. Hoci jej niektorí gratulovali k bábätku, iní mali pochybnosti, či nejde o vnúča. Neskôr však dala veci na pravú mieru. Potvrdila, že v rodine privítala vnúčatko.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michelle Yeoh 楊紫瓊 (@michelleyeoh_official)

V príspevkoch, ktoré pridala neskôr, vidno celú rodinu na návšteve v pôrodnici. Verejne poďakovala Nicolasovi a Darine, že z nej spravili hrdú starú mamu. Bábätko dostalo meno Maxime a ide o prvé dieťa jej nevlastné syna, Nicolasa Todta.

212adf5431b9c4b2c07a0302d3.jpg
Zdroj: michelleyeoh_official/Instagram

Michelle Yeoh sa do Jeana Todta zaľúbila v roku 2004 v Šanghaji. Ich romantický príbeh sa vyvíjal relatívne rýchlo, no vzali sa až v júli 2023. Dodnes tvoria šťastnú a plnohodnotnú rodinu a my im prajeme, aby im to vydržalo čo najdlhšie!

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.