Vidieť úprimnú lásku medzi matkou a dieťaťom je nádherné, no čo takto pozrieť si náklonnosť medzi otcami a deťmi. Tieto fotografie vás zaručene dojmú.

6375

Boli časy, keď sa od matiek očakávalo, že budú vychovávať deti, zatiaľ čo otcovia budú nosiť domov peniaze, pričom sa veľmi málo zapájali do života svojich detí. Našťastie sa časy zmenili. Je dôležité, aby otcovia trávili čas so svojimi synmi a dcérami, a to z praktických dôvodov (aj keď sa to niektorým nezdá, je to vyčerpávajúca práca a matka si tiež potrebuje občas oddýchnuť), ako aj pre psychickú pohodu tých najmenších. Pozrite sa na tieto krásne chvíle medzi oteckami a ich potomkami.

Jedna z mojich najkrajších spomienok z detstva bola, keď môj otec brával mojich súrodencov a mňa na verejné kúpalisko. Niet pochýb o tom, že tieto sladké chvíle si budeme pamätať po zvyšok svojho života.

Zdroj: inspiredot.net

Kozmetológia je hyperkonkurenčný odbor, v ktorom sa dokážu presadiť len tí najtalentovanejší. To je dôvod, prečo je také dôležité, aby mladé, ašpirujúce kozmetičky získali čo najviac praxe. Našťastie pre tieto dievčatá sú ich otcovia viac než šťastní, že môžu slúžiť ako ľudský pokusný králik.

Zdroj: inspiredot.net

Hold sa tiež vzdáva nevlastným a adoptívnym otcom. Koniec koncov, nemusíte byť biologicky príbuzní, aby ste svojim deťom poskytli lásku a podporu, ktorú potrebujú, aby sa mohli stať dobre vychovanými členmi spoločnosti.

Zdroj: inspiredot.net

Dúfame, že pri sledovaní týchto fotografií sa každý priemerný otec dokáže vžiť do týchto spontánnych momentov.

Zdroj: inspiredot.net

Chodiť na ryby nie je len aktivita otca a syna. Rovnako dôležité je vziať svoju dcéru von k rybníku, aby si ulovila nejaké ryby a užila si počasie.

Zdroj: inspiredot.net

Sú chvíle, keď ani cesta na toaletu nedá otcovi šancu vydýchnuť si.

Zdroj: inspiredot.net

Veľa otcov chodí do telocvične a je to na nich poriadne vidieť. Niektorí by silou mohli konkurovať Schwarzeneggerovi. Synovia prirodzene vzhliadajú k svojim otcom, a teda chcú vyzerať ako oni. Čo sa v mladosti naučíš, neskôr akoby si našiel. 

Zdroj: inspiredot.net

Teraz sa javí všetko celkom pokojne, ale je len otázkou času, kedy dôjde k bitke v bublinkovom kúpeli.

Zdroj: inspiredot.net

Po náročnom dni s batoľaťom a dojčaťom si chcete len trochu pospať. Tento otec a jeho deti dostali správny nápad!

Zdroj: inspiredot.net

Hranie kartových hier ako Uno a stolových hier ako Monopoly nie je len zábavná aktivita, je to aj šanca pre deti, aby sa pri tom niečo naučili.

Zdroj: inspiredot.net

Títo otcovia chápu, že je dôležité užiť si istý čas vonku s deťmi. 

Zdroj: inspiredot.net

Výchova novorodenca si vyžaduje veľa trpezlivosti a flexibility. Musíte byť pripravení kedykoľvek ich utíšiť, keď plačú, nakŕmiť ich, keď sú hladné, a vymeniť im plienku, keď je to potrebné. Medzitým, počas chvíle pokoja a samoty, sa musíte postarať o to, aby ste si našli nejaký čas aj na videohry!

Zdroj: inspiredot.net

Priznajme si to – keď potrebujete prestávku, potrebujete prestávku!

Zdroj: inspiredot.net

Keď vás vaše deti pozvú na rande na dvore, ako by ste mohli odmietnuť?

Zdroj: inspiredot.net

Pokiaľ ide o jedlo, otcovia a ich deti nemusia mať vždy rovnaké preferencie. Jedno je však isté – pokiaľ ide o čerstvo dodanú klobásovú pizzu v piatok večer, nemôžete ňou nič pokaziť! 

Zdroj: inspiredot.net

Zdroj 

Eliška Zuzulová
Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre