Mince, nožnice, kľúče, nôž či dokonca sklo našli v mužovom žalúdku, dokopy tam mal však až 80 predmetov!

3458

Tak toto je neuveriteľné. Život je zaujímavý aj preto, že niekedy prináša skutočne bizarné príbehy. Chirurgovia odstránili zo žalúdka muža neuveriteľných 80 predmetov! To, že ich tam má zistili po tom, ako sa sťažoval na bolesť žalúdka. Väčšina z nich bola dokonca zhrdzavená!

Foto od youtube

Lekári vykonali CT vyšetrenie a sami neverili, čo tento prístroj odhalil. Tento 24-ročný muž mal v žalúdku predmety ako mince, nožnice, kľúče, nôž či dokonca sklo a iné. Chirurgovia v indickej nemocnici Rabindranath Tagore v Udaipur, tak museli vykonať operáciu. A aby toho nebolo málo, tak chirurg povedal, že niektoré z predmetov boli zhrdzavené a museli byť tak v žalúdku muža už dlhší čas. „Skúmali sme ho pomocou endoskopie, vykonali sme CT vyšetrenie a röntgen brucha a všimli sme si cudzie predmety nachádzajúce sa v jeho žalúdku, ale aj v hrubom čreve,“ povedal hlavný chirurg.

Foto od Facebook

Je skutočné neobvyklé, až doslova bizarné, že sa v abdoméne človeka nachádza také veľké množstvo ostrých a nebezpečných predmetov. „Odteraz je našou prioritou jeho zotavenie sa z operácie,“ povedal doktor. Toto však nie je prvýkrát, čo lekári museli odstraňovať nejakému pacientovi predmety z jeho vnútorných orgánov. Minulý mesiac našli tínedžerovi z Číny v močovom mechúre 29 magnetických loptičiek. Tieto predmety mu ale vybrali až po určitom čase, pretože iba 13-ročný chlapec sa bál povedať rodičom, čo urobil. Priznal sa však na poslednú chvíľu, od smrti ho delilo len máličko. Takýchto bizarnosti je však ešte viac. Človek by si myslel, že už ho nič neprekvapí, no nie je to tak. Svet je aj v tomto smere neskutočne zaujímavý.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Mia
20. júna 2019 9:56

toto je ale nejaká psychická porucha, ako kleptománia tak toto je nutkanie požívať divné predmety, má to názov, len aký? nespomeniem si…