Mladá dvojica organizuje oslavy narodenín na streche budovy pre deti bezdomovcov

350

Deti z rodín bez domova sú ukrátené o množstvo vecí, ktoré iné deti považujú za úplne normálne. Napr. taká obyčajná oslava narodenín, ktorú berieme ako samozrejmosť. Existuje však množstvo nevinných deti po celom svete, ktoré to nikdy v živote nezažili. A práve toto sa odhodlala zmeniť dvojica mladých ľudí. Mary a Ari je inšpiratívna dvojica, akú len tak ľahko nenájdete.

Photo by youtube

Charitatívna organizácia z Los Angeles sa rozhodla pomôcť takýmto ľuďom a organizuje pre nich oslavy narodenín, aby si aj oni mohli užiť aspoň takýmto spôsobom. Worthy of love je nezisková organizácia, ktorá usporadúva obrovské oslavy narodenín na streche budovy pre deti žijúce na Skid Row.

Začala s tým Mary Davis a jej manžel Ari Kadin, aby sa tak aspoň trochu zotavili z dvoch potratov, ktoré ich veľmi zasiahli, keďže túžili po vlastnom dieťati. „Toľko detí zo Skid Row majú potrebu cítiť sa dôležitými a milovanými,“ povedal Davis pre CBS News. „Nevedeli sme si predstaviť, akú radosť nám tým dokážu priniesť a bolo to pre mňa veľmi uzdravujúce.“

Photo by youtube

Keď prvýkrát začali s organizáciou takýchto párty pred šiestimi rokmi, vtedy sa jej zúčastnilo asi pätnásť ľudí. Teraz sa ich zíjde zhruba 200 na jednej oslave. Napriek tomu, že sa Davisovi a Kadin konečne podarilo mať vlastné dieťa, hovoria, že tak skoro určite neprestanú toto svoje poslanie lásky.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre