Mladá žena sa náhodne stala „matkou“, no nejde o bábätko, ale o mláďa oslíka

964

Stredoškolská študentka Payton Dankworth z Ballingeru, Texas sa náhodou stala jedného dňa matkou malému Jackovi. No nie je to žiadne dieťa, ide totiž o oslie mláďa.

„Jedného dňa jazdil môj priateľ na koni, keď odrazu narazil na Jacka. Jeho matka ho neprijala, a tak mi zavolal a spýtal sa, či by som sa nepokúsila udržať ho nažive. Bol veľmi podvýživený a nebol v dobrom stave. Povedala som mu, že áno, urobím to,“ povedala mladá žena Payton. Po stretnutí zhodnotila, že je na tom naozaj zle a nebolo isté či vôbec prežije. „Prvá noc s ním bola najťažšia, snažila som sa ho prinútiť, aby jedol a chodil na potrebu, aby sme vedeli, že jeho vnútornosti sú v poriadku,“ pokračovala majiteľka. Po tejto ťažkej noci sa to podarilo a mláďatko začalo jesť.

Payton a Jack sa rýchlo stali neoddeliteľnou dvojicou. Jack je veľmi hravý a miluje hrať sa so psami svojej záchrankyne. Ešte stále je oslík malý a spí so svojou novou adoptívnou „matkou“. Kŕmi ho fľašou a chodí s ním von. Oslík však nezaspí, kým nie je pri ňom aj ich pes. Ukazuje sa, že Payton je dokonalá mama a stará sa o neho, ale aj svojich psov vzorovo. Žena a jej rodina síce nežijú na farme, no vyrastala v spoločnosti zvierat, takže je dosť zbehlá v starostlivosti o ne.

Pozrite si tieto roztomilé fotografie nerozlučiteľnej dvojice:

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre