Mladá žena sa po nezhodách s partnerom rozhodla cestovať po svete úplne sama, no dostala spoločníka

3285

Väčšina z nás niekedy sníva o tom, že sa vzdá starého života a splní si svoje sny epickým dobrodružstvom, ktoré nadobro zmení váš život. To však nie je také jednoduché. Sydney Ferbrache je ale dokonalým príkladom toho, že ak sa chce, tak všetko sa dá. Jej dobrodružný život možno zaujme a inšpiruje aj vás.

24-ročná žena cestuje po celej Amerike so svojou fenkou Ellou potom, čo sa rozišla s partnerom a nadobro ho vyhodila zo svojho života. Pracuje na plný úväzok z „pohodlia svojho domova“, čiže k práci momentálne potrebuje iba notebook. Sydney je skutočnou inšpiráciou pre všetkých potenciálnych dobrodruhov a nie je žiadnym prekvapením, že jej príbeh sa stal virálnym, pretože upútal srdcia mnohých ľudí. Mladá žena chcela týmto svojim rozhodnutím taktiež dokázať všetkým, že je možné, aby aj žena cestovala po svete sama, spoločnosť jej robí iba fenka.

Prvý kontakt Sydney s takýmto dobrodružstvom začal cestovaním mimo USA, konkrétne po Južnej Afrike. „Povedala som, že to dokážem a budem cestovať úplne sama,“ povedala odvážna žena. Robila dokonca veľa výskumov v oblasti bezpečnosti a žien v Južnej Afrike, pričom sa zdržiavala okolo Kapského Mesta a Johannesburgu tri a pol týždňa. „Moji rodičia sa dosť o mňa báli po celú tú dobu, keď som tam bola. Všetci boli znepokojení. Ale vedela som, že budem v poriadku. Keď som sa vrátila domov, tak som povedala, že som schopná urobiť čokoľvek. Bola to moja prvá cesta osamote a skutočne to zmenilo môj život,“ dodala.

Spočiatku sa vydala na cestu po Amerike so svojím vtedajším priateľom. Čoskoro sa však ich cesty rozišli, pretože každý z nich mal iné sny a nerozumeli si. Sydney potom dva mesiace pracovala v troch prácach, ušetrila dosť peňazí na novú dodávku, spustila svoju webovú stránku o svojom životnom štýle a bola pripravená vyraziť na cestu úplne sama. Dostala však kamarátku – zlatého retrievera. Od tej doby už bol tento tím vo viac ako 20 štátoch.

Veľa ľudí podporuje Sydney, ktorá je inšpiráciou pre každého, kto chce zažiť dobrodružstvo. „Vždy hovorím, že je to plán na tri až päť rokov. Po určitom čase prehodnotím a uistím sa, že som stále šťastná a je to niečo, čo ešte chcem robiť,“ povedal Sydney. „Nikdy som sa však za posledný rok nezobudila s pocitom, že by to nebolo presne to, čo chcem. V blízkej dobe s tým určite neprestanem a chcem sa držať myšlienky, že musím byť na ceste,“ uzavrela Sydney.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre