Mladé dievča zachránila pitbulla z útulku a ten ju neprestáva objímať a ďakovať za druhú šancu

508

Kayla Filoon bola popri Štúdiu dobrovoľníčkou v útulku pre zvieratá vo Philadelphii. Keď tam raz dorazili nové stratené, či zatúlané psy, uvidela Russa, a hneď vedela, že medzi sebou majú špeciálne spojenie. Bol stratený a totálne zničený, chýbala mu srsť na ušiach a krku a bol tiež neuveriteľne vychudnutý. Len tak tam sedel pokojne na ňu pozeral a vtedy si pomyslela: „Musím si ho vziať a postarať sa o neho.“.

Vedela, že musí konať rýchlo, pretože útulok bol plný a bohužiaľ sa museli zbaviť ťažko chorých a postihnutých psov, medzi ktorých presne patril Russ.

Hneď na ďalší deň si to zamierila do útulku a začala vypisovať adopčné papiere a začali spolu na novo. Majú krásne priateľstvo a Russ zbožnuje, keď sa so svojou záchrankyňou môže mazliť. Raz keď si robila domáce úlohy sa len tak potichu prikradol sadol si vedľa a snažil sa ju objať, presne vtedy vznikla silná fotografia, ktorú uvidíte dole v galérii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroje: Facebook (h/t: thedodo)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre