Mníšky pestujú marihuanu, aby vyliečili svet

978

mnisky2

Byť mníškou nie je pre každého, je potrebná disciplína, zasvätenie, empatia a trpezlivosť. A niekedy potrebujete aj dobrú znalosť marihuany, ale to vám asi v Bibli nepovedia.

Samozrejme nie všetky mníšky pestujú marihuanu, alebo skôr ju nepestujú skoro žiadne, ale toto nie sú obyčajne mníšky. Tieto mníšky sa nazývajú „The Sisters of the Valley“ a nie sú vôbec tradičné katolícke mníšky, len tak samé seba označujú. Marihuanu pestujú podľa mesačných cyklov a potom z nej vyrábajú rôzne produkty, ktoré následne predávajú online. Ich výrobky, ktoré sú čisto prírodné, liečia množstvo zdravotných ťažkostí ako napríklad bolesti chrbta, migrény alebo opicu.

Aj napriek tomu, že na pestovanie lekárskej marihuany majú licencie, ich prevádzka je pod hrozbou zákazu pestovania od štátu Kalifornia, čo by ich prinútilo skončiť. Ale sestry neprestávajú bojovať a veria, že Boh je na ich strane.

Viac info: Sisters of the Valley | Facebook | Instagram | Twitter | Shaughn and John (h/t: ufunk)

mnisky19

 

mnisky20

 

mnisky18

 

mnisky17

 

mnisky16

 

mnisky15

 

mnisky14

 

mnisky13

 

mnisky12

 

mnisky11

 

mnisky9

 

mnisky8

 

mnisky7

 

mnisky6

 

mnisky5

 

mnisky4

 

mnisky3

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre