Modelov a modelky s Downovým syndrómom spojili a vznikol z toho úžasný projekt

725

Modely a modelky so zdravotným postihnutím zahviezdia v zaujímavom projekte, no nie len tam. Zebedee Management sa dohodol na spolupráci s #RadicalBeautyProject. A ich práca je naozaj vydarená.

Pokiaľ ide o Downov syndróm, väčšina ľudí sa z mnohých dôvodov od takýchto ľudí skôr dištancuje a berie s rezervou. Respektívne ich skutočne nevidia tak, ako sa ich snažili vykresliť práve v tomto projekte. Treba podotknúť, že nekonečné schopnosti, ktoré títo ľudia majú stoja za povšimnutie. Všetko sú to inšpiratívni jednotlivci a s pomocou agentúry odhodlaní aktualizovať módny svet, zároveň reprezentovať sa ako rovní s celkom zdravými ľuďmi.

Tvorca projektu s názvom Radical Beauty – choreograf Daniel Vais verí v neuveriteľnú krásu, jedinečnosť a schopností ľudí s Downovým syndrómom. Momentálne pracuje na špičkovej módnej fotografickej knihe, ktorá bude obsahovať len modelov a modelky s týmto zdravotným postihnutím z celého sveta. Zebedee Management je jedinečná talentová agentúra, ktorá reprezentuje modely všetkých vekových kategórií a rôznych daností či odlišnosti.

„Tieto projekty sú nesmierne dôležité, pretože prostredníctvom nich dokážeme zvyšovať povedomie. Ukážeme svetu, že naše deti sú rovnaké ako všetky ostatné. Sú viac než schopné dosiahnuť svoje životné ciele. Ellie chce a potrebuje splniť si svoje najväčšie sny a túžby,“ povedala Yvonne Goldstienová, jedna z matiek dieťaťa s rovnakým syndrómom.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre