Muž, ktorý bol zatknutý za predaj prdov vo fľašiach bez licencie na predaj

1276
jar fotografia
Foto od adactio

V americkom štáte Tennessee bol zadržaný muž predávajúci jeho vlastné prdy v uzavretých fľašiach na zaváranie, pretože nemal povolenie na distribúciu. Tohto muža navštívili policajný experti, ktorí od neho požadovali predajné povolenia, avšak on im okrem fliaš plných jeho vlastných prdov nemal čo ponúknuť.

“Ponúkal svoje vetry z rôznych jedál, vo fľašiach rôznych veľkostí a dĺžok uskladnenia. Spomedzi 150 fliaš nám ponúkal týždne alebo aj mesiace staré vetry”, povedal policajt Gary Cockburn.

Každá fľaša obsahovala približne len 30% prdov a 70% vzduchu. Avšak s týmto podfukom sa svojim zákazníkom nepriznal. Nie len že nemal povolenie, navyše verejne prezentoval klamlivú reklamu a mnoho kupujúcich mohlo zažiť skutočné sklamanie, keď otvorili svoj produkt a stretli sa tam s neočakávaným obsahom – vzduchom. Jeho majetok našťastie nezničili. Prdy sú držané políciou ako dôkazový materiál.

“Keďže muž nemal žiadne povolenie na predaj a držanie týchto fliaš, museli sme ich zhabať a odviesť na stanicu”, vraví Cockburn.

Údajne zvykol predávať okolo 90 fliaš denne a aj keď to znie neuveriteľne, množstvo individuálov je sklamaných faktom, že si už nebudú môcť ďalej denne kupovať ich drahé a obľúbené prdy. Tento chlap inšpiroval veľa ľudí, ktorí reálne premýšľajú nad tým, že sa taktiež pustia do tohto typu podnikania.

ZDROJ

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre