Muž mal vo svojom aute toľko neporiadku, že nestihol zatiahnuť ručnú brzdu a auto nabúralo

538

Tak takýto neporiadok v aute ste zrejme dlho nevideli, ak vôbec. Pri pohľade na fotografie sa opýtate zrejme samých seba ako je toto vôbec možné? Nuž, keď sa chce všetko sa dá. Pokiaľ ide o motoristov, tak tí sa zväčša delia na dve skupiny – tých, ktorí chcú mať svoje auto vždy čisté a upratané a tých, ktorí o čistotu veľmi nedbajú. Nikto by však zrejme nečakal, že jeden človek dokáže mať vo svojom aute až takýto neuveriteľný neporiadok. A predsa. Neohrozilo to však iba jeho, ale aj okolie.

Automobil, ktorý možno označiť za jeden z najšialenejších, bol tak zaplnený odpadom, že majiteľ nabúral, pretože údajne nedokázal včas zatiahnuť ručnú brzdu. S touto informáciou vyrukovala polícia v Hampshire. Auto bolo zaparkované, no dalo sa do pohybu a majiteľ už nestihol zabrániť zrážke. A niet divu. Niektoré veci, ako napríklad tašky, noviny a prázdne obaly od potravín dávajú zmysel a je pochopiteľné, že sa takýto odpad vo vozidle nachádza, no to, čomu sa policajti a ostatní nesmierne čudovali bolo niečo iné. Rastliny, elektronika (vrátane ventilátora), vedro či stolička hore nohami. To všetko, okrem iného, sa nachádzalo v interiéri auta.

Polícia pritiahla na sociálnych sieťach týmito fotografiami množstvo pozornosti. Ľudia, pochopiteľne, začali okamžite reagovať. Nechápali totiž, ako niekto mohol jazdiť v takomto aute. Iní začali označovať svojich kamarátov, ktorí pravdepodobne svojim neporiadkom by taktiež mohli tomuto mužovi konkurovať. Ako vidieť, neporiadok niekedy nie je len estetická záležitosť.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre