Muž sa rozhodol schudnúť po tom, čo pri evakuácii zabral v lietadle dve miesta

803

Tony Bussey schudol za dva roky 148 kg a začal s tým po požiari vo Fort McMurray. V čase, keď si všetci mysleli, že požiare ustupujú bol Bussey a ďalší pracovníci poslaní do tejto oblasti, aby vyhodnotili škody. No v tomto čase sa požiare opäť zhoršili.

Poslali tam lietadlá, aby evakuovali oblasť. Bussey bol kvôli svojej váhe presunutý do prednej časti lietadla a hoci bol on sám zvyknutý na svoj vzhľad, najväčší impulz na zmenu váhy dostal, keď zabral v lietadle až dve sedadlá. Už raz unikol pred požiarmi svojim autom, ale keď si uvedomil, že tentoraz zabral cenné miesto v lietadle, rozhodol sa schudnúť.

Photo by youtube

„Stále som myslel na to, že niečia manželka/manžel alebo niečí člen rodiny čakajú na to, že ich mama, otec alebo ich blízki prídu domov. No ich milovaní museli na nich čakať dlhšie len kvôli tomu, že som príliš tučný,“ povedal CBC. „Toto malo na mňa obrovský vplyv.“

V tej dobe vážil Bussey až 257 kg. Hneď po návrate do svojho hotela si začal objednávať zdravšie jedlá, začal cvičiť 5 minút denne, potom 10 minút denne.

„Pred dvoma rokmi som sotva došiel k môjmu autu a ledva som sa do neho zmestil.“

Schudol viac ako polovicu svojej telesnej hmotnosti a teraz váži 109 kg, no z toho tvorí až 30 kg prebytočná koža, ktorú plánuje čoskoro chirurgicky odstrániť.

Chce začať chodiť do fitnes centra a tiež odbehnúť maratón pri príležitosti tretieho výročia svojej cesty za chudnutím. Ďalej chce absolvovať všetky výlety, ktoré v priebehu posledných rokov nestihol.

„Myslíte si, že nie je nádej. Že ste taký veľký, až ste z toho úplne zúfalí. Že nie je cesty späť. Bolo to skoro ako keby ste len čakali na smrť. Tak smutne to znie, no taký bol celý môj život,“ povedal. „Stále však je nádej. Mal som 41 rokov, keď som začal s chudnutím a v tej dobe som vážil 272 kg. Ak to dokážem ja, dokáže to ktokoľvek. “

Zdroj: goodnewsnetwork

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre