Muž sa rozhodol, že sa stane psom. Za kostým zaplatil takmer 14 tisíc eur

9369

Muž, ktorého väčšina ľudí pozná skôr pod menom Toco, sa rozhodol, že sa stane psom. Muž to síce neplánoval, ale vďaka kostýmu, za ktorý zaplatil takmer 14 tisíc eur, sa stal slávnym. Kostým kólie mu vyrobila spoločnosť, ktorá sa venuje produkcii kostýmov a rekvizít vo filmovom a v televíznom priemysle.

Do tohto skvelého kostýmu sa muž obliekal najskôr doma v súkromí a neskôr začal natáčať videá, ktoré pod menom Toco zverejňoval na sociálnych sieťach.

Zdroj: Youtube

Keďže si vďaka videám získal obrovské množstvo fanúšikov, rozhodol sa, že sa už nebude skrývať a dopraje si aj prechádzku v parku, na ktorej sa dokonca hral aj s ozajstnými psami.

Toco sa tiež vyjadril, že by rád zahviezdil aj vo filmovom priemysle. Povedal, že by bolo pre neho skvelé predviesť sa ako pes vo filme.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre