Silný príbeh mladého muža, ktorý toho veľa obetoval, aby sa postaral o svoju 96-ročnú babičku

144

Mladík, o ktorom vám dnes povieme, si získal obdiv množstva ľudí na internete. Rozhodol sa totiž starať o svoju 96-ročnú babičku. Chris Punsalan postavil starostlivosť o Lolu na prvé miesto, pretože sa jej chce odvďačiť za všetko, čo preňho kedy urobila.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chris Punsalan (@chrispunsalan)

Chris je mladý muž, ktorý do všetkého, čo robí, vnáša silnú vášeň a kreativitu. Či už ide o brnkanie na gitare, alebo príspevky na sociálnych sieťach. Napriek tomu je na ňom však ešte niečo obdivuhodnejšie – niečo, čo prekoná akýkoľvek talent.

Posledných niekoľko rokov totiž s láskou vykonáva funkciu opatrovateľa. Nejde však len tak o nejakú osobu – ide o ženu, ktorá si získala jeho srdce a stala sa stredobodom jeho vesmíru. Ide o jeho 96-ročnú babičku.

 

Hoci je vo veku, keď jeho rovesníci vedú bezstarostný život a plnia si sny, Chris sa zaviazal k niečomu inému. Nenaháňa sa za vzrušujúcimi zážitkami ani si neužíva bezstarostnosť mladosti. Vybral si celkom inú cestu – cestu oddanosti rodine.

Lola bola od začiatku jeho života stálym zdrojom lásky, porozumenia a podpory. Teraz, keď ho potrebuje najviac, sa jej to Chris rozhodol všetko vrátiť. Navyše sa o všetko delí na svojich sociálnych sieťach, vďaka čomu mnohým vnáša svetlo do života.

d05adb58bd97323de3fed67270.jpg
Zdroj: chrispunsalan/Instagram

Vďaka jeho úsiliu a neochvejnej láske nemusí babička tráviť túto časť svojho života v domove dôchodcov. Naopak, môže ju tráviť v pohodlí svojho domova s ľuďmi, ktorých miluje. Chris sa snaží naplniť všetky jej potreby a spoločné chvíle si naplno užívať. Aj preto je pre mnohých dôkazom silnej lásky a oddanosti, ktorú nie vždy vnímame.

2b1bc25fc29076fec365874ee7.png
Zdroj: firstnamechris/TikTok

Jeho srdcervúce videá, ktoré pridáva na internet od roku 2019, inšpirovali nespočetné množstvo ľudí. Vďaka nemu čoraz viac ľudí preukazuje lásku a podporu svojim blízkym a neváhajú sa o nich starať. Rodina je to najdôležitejšie, čo v živote máme. Preto na to myslite a nedovoľte, aby vás tempo súčasnej doby prinútilo na to čo i len na chvíľu zabudnúť.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.