Muž si začal pestovať bradu a odvtedy sa jeho život od základov zmenil

6510

Gwilym Pugh je 21-ročný podnikateľ, ktorý založil úspešnú poisťovňu. Avšak práca z domova a zranenia spôsobili, že výrazne pribral. No jeho životný štýl sa začal meniť potom, ako ho jeho holič vyzval, aby si nechal rásť bradu!

„Vtedy som mal nadváhu, pracoval som 12 hodín denne a mal som mnoho zranení, ktoré mi neumožňovali trénovať vôbec,“ uviedol vo Welshman Daily Mail. „Podnikanie bolo v poriadku, ale rozhodol som sa, že potrebujem dostať svoj život do poriadku a chcel som byť zdravý.“

Pugh si nechal bradu rásť a takisto upravil svoju stravu. Zmenil prácu a prestal pracovať v sedavom zamestnaní.

„Bolo to najlepšie rozhodnutie pre moje zdravie, pretože som prestal sedávať deväť až desať hodín denne,“ vysvetlil muž. Keď sa Gwilym zbavil nadváhy a vypestoval si bradu, vytvoril si účet na Instagrame. Nakoniec na neho narazil známy krajčír Nathan Palmer a veci sa začali rýchlo meniť.

Gwilym je súčasťou londýnskej agentúry AMCK Models. Pracoval na kampaniach s Vans, Bud Light, Diesel a ďalšími veľkými menami. Jeho tvrdá práca mu dokonca umožnila stať sa veľvyslancom značky David Beckham pre novú mužskú značku House 99!

Takto vyzeral mladý muž predtým:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

A takto vyzerá teraz:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Porovnanie pred a po:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre