Muž z Utahu má 5 žien a 25 detí! A ako vyzerá ich život? Možno im budete aj závidieť

3091

Poznáme viacero druhov manželstiev, no Brady s jeho ženami posúvajú tento zväzok ešte akoby na novú úroveň. Brady Williams má totiž 5 manželiek a pýtate prečo? Nuž, je to veľmi zaujímavý príbeh.

Pretty sure I'm the luckiest guy around!!

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Středa 16. září 2015

Neznamená to však, že by bol 5 krát ženatý, ide o to, že v skutočnosti žije s 5 ženami. Môže to znieť čudne, ale úradníci sa domnievajú, že polygamia v západnom svete je o dosť populárnejšia, ako si myslíme. Odhaduje sa, že približne 50 000 až 100 000 ľudí v USA žije v polygámii. Dnes vám ukážeme, ako táto veľmi nezvyčajná rodina žije každý deň. Mnohí ľudia ju nepovažujú za normálnu a nemajú pre nich pochopenie, no im to vôbec nevadí a žijú šťastným životom. Brady a jeho milované Paulie, Robyn, Rosemary, Nonie a Rhonda žijú ako jedna veľká rodina a majú spolu neuveriteľných 25 detí!

Throw back Thursday. (way back) Then there were three. :)

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Čtvrtek 5. března 2015

TBT Paulie, Nonie, Brady, Robyn, Rosemary #ThrowWAYBack :)

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Čtvrtek 19. června 2014

TBT 1998. Don't we all just look so thrilled? LOL. Too bad we didn't have the TLC photographers back then.

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Čtvrtek 16. dubna 2015

Spočiatku to bol on a tri ženy. V roku 1998 sa k ním pridala 4. žena a neskôr aj 5. Prejavujú si navzájom lásku a milujú svoj čas tráviť spoločne. Majú veľmi šikovné deti. Niektoré sú nadané športovo, iné zas milujú niečo iné. Pri takom počte majú oslavu narodenín tak často, že si to ani nestíhajú poriadne uvedomovať. Dokážu si však nájsť čas aj sami pre seba, ale aj muži niekedy trávia svoj čas zvlášť a ženy takisto. Život si skrátka užívajú.

Sú rozmanití, no ich vzťahy sú výnimočné. Takmer vždy večerajú spolu a je ich toľko, že sedia minimálne pri troch stoloch. Nehovoriac o spoločných akciách, ako napr. grilovačky. Nemusia nikoho poznať a zaplnia celú záhradu. Je ich 30, každý z nich je iní, no svoje pravidlá poznajú a navzájom sa milujú. Je to extrémne nezvyčajná rodinka, ktorá na „nôtu“ zrejme veľa ľuďom nezahrala, no také niečo vidieť je v našich pomeroch skutočne zriedkavý jav, a práve preto veľmi zaujímavý.

Look how young Karlie looks here. ;)

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Středa 24. prosince 2014

 

Christmas Williams' style!Family is the greatest blessing of all. Merry Christmas to all.

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Pátek 25. prosince 2015

It's time to eat?

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Čtvrtek 26. listopadu 2015

Family Sunday School Williams Style.

Zveřejnil(a) Brady and Wives dne Neděle 31. ledna 2016

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre