Muž zasiahnutý bleskom vyrukoval s takýmto hrozivým kamerovým záznamom z daného incidentu

19544

Keď je vonku silná búrka so všetkým, čo k nej patrí, vtedy je najlepšie zostať doma alebo niekde v bezpečí. Hromy a blesky sú skutočne nepríjemné a navyše vám hrozí, že vás trafí blesk. Častokrát sa to stáva celkom nečakane a neviete sa na to pripraviť. Nič netušiaci Romulus McNeill, ktorý pracuje v škole na vlastnej koži okúsil, aké je to nebezpečné. Stalo sa však niečo, čo nikto nečakal.

Pán McNeill išiel po chodníku s dáždnikom, keď ho odrazu zasiahla blesková bomba. Jemu sa však nič nestalo, odniesol si to iba dáždnik, ktorý mu zhodilo z rúk. Chlapík ho ihneď zodvihol zo zeme a odkráčal preč. V rozhovore pre WMBF sa pán McNeill vyjadril k tejto udalosti takto: „V hĺbke duše som dúfal, že ma blesk nezasiahne. Bol som v šoku. Bolo to tak trochu šialené, že sa to stalo. Len som sa snažil dostať domov a najesť sa.“ Neskôr zverejnil celý videozáznam z tejto udalosti na Facebooku. Ľudia začali reagovať a vypytovať sa muža na všetko možné. No zanechali úsmevné aj radostné komentáre.

A tu je už spomínané video:

Zveřejnil(a) Romulus McNeill dne Pátek 16. srpna 2019

Jeden z komentujúcich napísal: „Páni, dnes si musíš kúpiť lotériu, pretože je to tvoj deň!“ Iní zas písali, že mal veľké šťastie, no sú veľmi radí, že je zasiahnutý muž v poriadku. Nie všetci totiž majú také šťastie. Často však dochádza aj k rôznym poškodenia domu či iného majetku. Takým príkladom je aj žena z Port Charlotte na Floride, ktorá zažila šok. Blesk totiž zasiahol jej kúpeľnú a kompletne rozbil toaletu. Marylou Wardová po tomto nepríjemnom incidente uviedla, že úder blesku bol ten najhlasnejší zvuk, aký kedy počula.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre