Muža opakovane napádal medveď, no našli a zachránili ho až po týždni

958

Tak toto je príbeh ako z hororu. Chlapíka opakovane napadal medveď v divočine Aljašky a celý týždeň zostal bez pomoci. Našla ho až pobrežná služba na streche chatrče odkiaľ mával rukami. Nemenovaný chlapík prežil v drsných podmienkach aj napriek tomu, že vôbec nie je najmladší. 

1 37

Predpokladá sa, že chlapík má niečo okolo 60 rokov a zachránený bol navyše iba vďaka náhode. Pobrežná hliadka bola totiž práve na ceste na misiu s tímom vedcov, no zlé počasie spôsobilo ich vychýlenie z kurzu a práve vďaka tomu si všimli chlapíkove volanie o pomoc. Zachránený mal na tele početné modriny a zranenú nohu. Okrem toho bol tiež veľmi vysilený, no iné vážne problémy nemal.  

2 31

Okamžite ho previezli do nemocnice, no zranenia našťastie neboli život ohrozujúce. V chatrči sa zdržiaval od 12. júla a povedal, že medveď sa noc čo noc vracal a útočil na chatrč, v ktorej spal, preto bol celé noci v strehu. Zviera ho dokonca raz stiahlo k rieke, no chlapík mal našťastie pri sebe zbraň a napokon všetko dobre dopadlo.

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.