Myslela si, že sa nedožije synových 5. narodenín. Opak bol pravdou a vystrojila mu takúto originálnu párty so starými rodičmi

505

Život nám niekedy kladie pod nohy množstvo prekážok, no je len na nás ako sa s tým popasujeme. Niektoré veci dokážeme zmeniť, iné zas však nie. Dnešný príbeh je veľmi zaujímavý. Matka troch detí sa obávala, že neuvidí, ako sa jej dvojičky dožijú 5 rokov kvôli chorobe, s ktorou bojovala. To sa našťastie nepotvrdilo a mohla osláviť synove narodeniny. Nie však bežným spôsobom, bola to jedinečná párty.

Po tom, ako prekonala Rachel Perman rakovinu, rozhodla sa, že najlepší spôsob, ako osláviť narodeniny je vytvoriť rozkošné fotografie. „Tento rok som sa rozhodla pre magické narodeniny svojich detí, pretože všetky tri deti majú tento sviatok počas jedného týždňa. Navyše, pred 5 rokmi mi bola diagnostikovaná rakovina hneď potom, ako som porodila moje dvojčatá a mala som strach, že by som sa ich 5 rokov ani nedožila,“ povedala matka. „Elijah miluje rozprávku „Hore“. Je to jediné, čo si stále kresli, jediné knihy, ktoré chce a jediná hračka, ktorú sme mu minulý rok kúpili v Disneylande. Bol naštvaný, že tam nebol dom s balónikmi, preto bola takmer celá dovolenka veľkým sklamaním. Tak som prišla s nápadom pozvať jeho prarodičov a vystrojiť niečo originálne. Tí okamžite súhlasili a obliekli sa do takýchto kostýmov.“

Richard a Caroline Bain, ktorí majú obaja 90 rokov s radosťou toto pozvanie prijali. „Moji starí rodičia boli nadšení, že sa môžu zúčastniť niečoho takého. Teraz niečo podobné pripravujeme aj pre najstaršiu dcéru. Dodali, že Elijah, ale aj Mikayla boli z tohto darčeku nadšení, čo je dobre vidieť aj na fotografiách.

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre