Ak ste majiteľ domáceho maznáčika, určite si uvedomujete, že vlastniť zviera nie je až taká ľahká úloha. Niektorí si vyžadujú vášho času viac, iní zas menej. No väčšinou to stojí veľa energie a starostlivosti. Avšak, v dnešnom uponáhľanom svete je to častokrát tak, že majitelia na svojich psíkov čas nemajú a hľadajú iný spôsob, ako im zabezpečiť program.

A práve Saratoga Dog Walkers ponúka služby, ktoré sú dnes už nevyhnutné. Táto spoločnosť sa nachádza v New Yorku a ponúka skvelú príležitosť páve pre tých, ktorí nemajú dostatok času na prechádzky a venčenie. Psíky chodia von spoločne ako jeden celok a dostávajú všetku potrebnú opateru, od socializácie, cvičenia až po interaktivitu, skrátka majú svoj každodenný program. Všetky tieto zručnosti sú veľmi dôležité a ich rozvíjanie je pre psov nevyhnutné.

Foto od boredpanda

Možno si myslíte, že je ťažké zaobchádzať s takým veľkým balíkom psov, ale pracovníci v Saratoga Dog Walkers presne vedia, čo robia a situáciu majú pod kontrolou. Na vychádzka zväčša berú skupinu, v ktorej sa nachádza 10-15 psov. Každý z nich je veľmi kooperatívny a skutočne vyzerajú ako jedna veľká šťastná rodina. Veď, posúďte sami.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.