Na promócie šla so svojím 10-dňovým bábätkom, čím chce inšpirovať aj ostatné matky

80

24-ročná mamička Grace Szymchack spravila po ukončení štúdia niečo nečakané. Keď hrdo kráčala na pódium, aby si prevzala vysokoškolský titul, nešla tam sama. Niesla so sebou vzácnu hostku, svoju 10-dňovú dcérku Annabelle.

c68d085263a741a7257711690e.jpg
Zdroj: 13 ON YOUR SIDE/Youtube

Slávnostne ukončiť svoje štúdium na Ferrisovej štátnej univerzite mala 15. decembra a nasledujúci pondelok mala naplánovaný cisársky rez. Hoci si diplom 15. decembra naozaj prevzala, Annabelle už bola niekoľko dní na svete. 6. decembra si pre mamičku totiž pripravila prekvapenie a na svet sa vypýtala o čosi skôr. To však Grace neodradilo a osláviť svoj akademický úspech šla aj s bábätkom.

Prezradila, že na titule tvrdo pracovala, preto bola rozhodnutá zažiť túto slávnosť s ostatnými spolužiakmi. Preto vzala dcérku so sebou na promócie. Získala bakalársky titul v predškolskej výchove. Je skvelým príkladom odhodlania, keď dokázala zladiť všetky povinnosti – školu, rodičovstvo, prácu a svoj vzťah.

Photography of People Graduating
Autor tejto fotografie je Emily Ranquist

Vyjadrila sa, že dúfa, že inšpiruje aj ostatné mamičky, ktoré sa chcú vrátiť do školy. Dá sa to, ak má človek dostatok odhodlania. V súčasnosti pracuje v programe Strong Beginnings. Venuje sa v ňom deťom predškolského veku a pozitívne ovplyvňuje ich životy. Preto ak stále váhate, či sa dá materstvo a akademická záťaž zvládnuť, nech vám je tento príbeh odpoveďou.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.