Na svoje tetovania minul už viac ako 60 tisíc dolárov, nechal si potetovať oči na čierno a teraz plánuje aj celý zvyšok tela

6287

Tetovanie ešte stále zostáva v spoločnosti tak trochu nepochopené. Niektorí to považujú iba za rebelizmus bez akéhokoľvek významu, na druhej strane však stoja tí, ktorí ho chápu úplne opačne. Znamená to, že telá si mnohí ozdobujú, pretože v tom skrátka vidia hlbší význam. Avšak, aj v tomto prípade platí staré známe: „všetkého veľa škodí“. Aspoň teda podľa nás, alebo?

Tento chlapík minul viac ako 60 000 dolárov na tetovania, no teraz má v úmysle nechať si potetovať celé svoje telo na čierno. Čiernu časť tela už ale jednu má – oči, ktoré vyzerajú doslova ako dve čierne diery. 29-ročný Karan Sidhu je tiež známy ako Tattoographer a svoje prvé tetovanie si dal urobiť, keď mal iba 13 rokov, dnes sa týmto umením živí. Teraz ich má nespočetne veľa a má tiež niekoľko piercingov. Tento muž prišiel s takýmto odvážnym plánom aj kvôli tomu, že sa chce stať prvým Indom, ktorý si tetovaniami pokryje celé telo. „Som profesionálny tatér, ktorý sa učil sám. Mám viac ako 13-ročné skúsenosti z Indie, ale aj z celého sveta. Začal som tetovať ako 16-ročný,“ povedal chlapík.

Dodal, že tetovaní má veľmi veľa, no momentálne pracuje na tom, aby mal iba jedno, ktoré pokryje celé telo. „Už sa na tom pracuje. Moja posledná procedúra trvala nepretržite tri dni a obidve ruky mám už úplne čierne. V septembri 2017 som si nafarbil oči, čo bolo veľmi bolestivé, no zvládol som to a keby som to mal urobiť dnes, urobil by som znova. Bol som očarený, pretože som to naozaj chcel. Bol to navyše môj sen, ktorý sa stal realitou.“

Okrem tetovaní má aj zubné implantáty, ktoré boli údajne ešte bolestivejšie. Teraz potrvá cca dva a pol mesiaca, počas ktorých bude tento chlapík na tekutej strave. Napriek tomu všetkému Karan povedal, že jeho priatelia a rodina akceptujú jeho tetovania a sú hrdí na všetko, čo v živote dosiahol. „Moji blízki ma prijímajú takého, aký som a rešpektujú moje rozhodnutia. Rovnako ich prijímam aj ja. Teraz sú na mňa hrdí, pretože som začínal od nuly. Pracoval som ako čašník v hoteli za približne 3,70 dolárov na hodinu a dnes už môžem robiť čokoľvek, na čo si pomyslím,“ povedal Karan. Zároveň dodal, že tetovanie je na celý život a osoba, ktorá ho chce si musí byť istá a byť presvedčená o tom, že to chce.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre