Nádherný vzťah ľudí a zvieraťa, ktorý sa začal v roku 2007 záchranou kengury, pokračuje do dnešného dňa

516

Toto je jeden z tých nádherných príbehov, ktorý sa navyše nekončí, ale odohráva už celé roky. Kengura menom Abigail, alebo po domácky „Abi“ mala iba päť mesiacov, keď bola zachránená pred nepriazňou osudu. Zachránili ju ľudia, ktorým do dnešného dňa prejavuje svoju vďaku a lásku tak, že ich objíma každé ráno. Vďaka týmto dobrým ľuďom totiž získalo zvieratko druhý domov, lásku a tiež šancu na nový a lepší život.

View this post on Instagram

Queen Abi hugs are the best hugs ? ?

A post shared by The Kangaroo Sanctuary (@thekangaroosanctuary) on

Abi bola zachránená pred 12 rokmi a momentálne je chovaná odborníkmi na divú zver v kangaroo Sanctuary Alice Springs v Austrálii. Od tej doby dôsledne prejavuje svoju lásku záchrancom tak, ako to nedokážu ani ľudia. „Abi sa dostala ku mne ako sirota, keď mala 5 mesiacov a po tele mala niekoľko škrabancov a tiež odreniny,“ napísala na Facebooku v roku 2013 jedna z pracovníčok v spomínanej organizácii.

Video, na ktorom je vidieť ako objíma ľudí sa stalo virálnym a veľmi rýchlo sa šírilo internetom. A vôbec nie je ťažké pochopiť, prečo si získalo srdcia viac ako milióna ľudí. Najnovšie príspevky z jej domova ukazujú, že Abi je stále rovnako šťastná a má sa rovnako dobre ako pred niekoľkými rokmi.

Pozrite si krásne zábery ukazujúce vzťah medzi kengurou a jej záchrancami. Dané video je síce ešte z roku 2016, no ľudia ho ešte stále zdieľajú a milujú rovnako, ako pred 3 rokmi:

Nothing more beautiful than loving cuddles from Queen AbiFor licensing or usage please contact licensing@viralhog.com

Zveřejnil(a) The Kangaroo Sanctuary Alice Springs dne Sobota 1. října 2016

 

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre