Ľudia na internete sa podelili o tie najhoršie pasívne agresívne vianočné darčeky, aké kedy dostali

960

Dobrý pasívno-agresívny vianočný darček môže prísť takmer odkiaľkoľvek, či už je to hrozná svokra, hrozný sused, bláznivý kolega alebo dlhoročný nepriateľ. Či už ide o knihu o slušnom správaní alebo nevyžiadanú permanentku do posilňovne, tieto darčeky majú magickú vlastnosť, ktorá vám dokáže pokaziť deň tým najkrajším možným spôsobom.

Zlý Santa

Keď som bola na strednej škole a prechádzala som svojím chlapčenským obdobím, „Santa“ mi dal knihu s názvom „Ako vychovať dámu“ a keď som ju otvorila, moja mama sa na mňa len pozrela a povedala: „Možno sa ti Santa snaží niečo naznačiť.“

person in red and white santa claus costume
Autor tejto fotografie je Jesson Mata

Reč tela

Chlap, s ktorým som istý čas chodila, mi kúpil spodnú bielizeň od Victoria’s Secret s podprsenkou, ktorá mala o dve čísla väčšie košíčky, pretože som nemala záujem dať si zväčšiť prsia, ale on si myslel, že sú príliš malé. Hovoril veci ako: „Páni, keby si mala naozaj plný košíček C alebo D, tvoje telo by bolo dokonalé!“

womens black lace bra on white paper
Autor tejto fotografie je Nataliya Melnychuk

Trik, žiaden darček

Keď som bola mladšia, podarilo sa mi nejakým spôsobom stratiť v reštaurácii Denny’s zubný strojček. Hľadali sme ho všade, vrátane smetného koša, vyše 30 minút… rodičia boli zúriví. Rýchlo sa posunieme o mesiac dopredu – na trh sa dostáva nový iPod a ja ho veľmi chcem. Povedala som rodičom, že to je jediná vec, ktorú chcem na Vianoce.

white ipod nano 3 rd gen
Autor tejto fotografie je Batu Gezer

Prichádzajú Vianoce, rozbaľujeme darčeky a ja vidím jeden, ktorý sa tvarom zhoduje s krabicou iPodu… a veru, po rozbalení – je to nový iPod! Vyskočím a hneď objímem oboch rodičov a skáčem od radosti! Sadnem si späť a začnem otvárať škatuľu a vo vnútri tejto škatule od iPodu je nový strojček. Žiadny iPod.

Stôl pre jedného

Moja svokra prišla na posledný Deň vďakyvzdania a robila si ťažkú hlavu z toho, že moje servírovacie nádoby sa k sebe nehodia. Na Vianoce som od nej dostala celú servírovaciu súpravu s lístkom, na ktorom stálo: „Dámsky stôl je jej najväčším majstrovským dielom pre manžela, preto ho neposaď k výkresu z materskej školy.“

clear wine glass on table
Autor tejto fotografie je Todd Trapani

Vôňa neba

Babička mi kúpila 24 kusov najlacnejšieho dezodorantu, aký našla.

woman holding blue and white bottle
Autor tejto fotografie je Ana Essentiels

Radšej si dávaj pozor

Hodinky s lístkom v škatuľke, na ktorom bolo napísané: „Je čas usporiadať si život.“ Vďaka, mami.

person wearing round silver-colored analog watch
Autor tejto fotografie je Brigitte Tohm

Nezabudnuteľný darček 

Veľká červená mašľa uviazaná okolo koša čistej, rozloženej bielizne, ktorú som nechala v pivnici celé týždne. (Dostala som aj skutočné darčeky, ale tento je nezabudnuteľný).

white textile on blue plastic laundry basket
Autor tejto fotografie je Annie Spratt

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.