Perlová, koralová, zlatá. My vám ale prinášame presný opak. Ako dlho trvali najkratšie manželstvá?

13396

Manželstvo je krásna vec. Niekedy však dokáže dať poriadne zabrať. Pre obyčajných ľudí je rozvod zvyčajne súkromnou záležitosťou, no pre celebrity sa bolestivý rozchod môže stať trendy novinkou. Ak vás niekedy zaujímalo, kto drží rekord v najkratšie trvajúcich manželstvách v histórii, čaká vás divoká jazda. Poďme sa pozrieť na päť + jeden príkladov, ktoré by vás možno prinútili dvakrát si premyslieť, kým si niekoho vezmete.

Chad Johnson a Evelyn Lozada – 41 dní

rs 1024x759 200716151419 1024.Evelyn Lozada Chad Johnson.ct .071620
Zdroj: listverse.com

Tento zoznam začína pekne zhurta, veľmi nepríjemným rozvodom. I keď je pravda, že žiadny rozvod alebo rozchod nie je sladký. Keď sa Evelyn Lozada vydala za Chada „Ochocinca“ Johnsona, predstavovala si krásny život v centre pozornosti. Dokonca mali rozpracovanú VH-1 reality show, kde plánovali spolu hrať ako milenci. Žiaľ, v jednu osudnú noc sa títo dvaja pohádali, po čom Johnson údajne svoju manželku „ubil“. Lozada, ktorá bola po incidente hospitalizovaná, požiadala o rozvod o tri dni neskôr. 

Hlavným dôvodom jej odchodu bol 

opodstatnený argument, že neznesie domáce násilie. Dúfala, že jej odvaha povzbudí ďalšie ženy, aby prelomili mlčanie. Ako pri všetkých verejných škandáloch, kontroverzia okolo domáceho incidentu viedla k tomu, že VH-1 odstúpila z plánovanej show. 

Drew Barrymore a Jeremy Thomas – 29 dní

drew barrymore jeremy thomas mc inline 200904
Zdroj: listverse.com

Niekedy aj v bare môžete stretnúť lásku svojho života. Presne to sa stalo hviezde Drew Barrymore, keď stretla Jeremyho Thomas. Barrymore sa stretla s Thomasom, majiteľom baru v LA, v roku 1994. O šesť týždňov neskôr jej zanietený barman položil otázku. Zatiaľ čo väčšina romantických chlapov plánuje žiadosť o ruku niekoľko týždňov, Thomas padol na kolená a požiadal Barrymore, aby si ho vzala v obyčajnej uličke o druhej ráno. Samozrejme, Barrymore povedala áno a o tri hodiny neskôr zorganizovali rýchly ceremoniál!

Žiaľ, po svadbe sa veci začali rúcať, a zatiaľ čo on plánoval ísť na medové týždne na Havaj, Barrymore tam odišla celkom sama.Thomas sa dozvedel, že je na Havaji, až keď mu neskôr zavolala! Barrymore neskôr uviedla „neprekonateľné rozdiely“ – čím myslela ich nekompatibilitu – ako hlavný dôvod rozvodu.

Sinead O’Connor & Barry Herridge – 16 dní

6C7055981 ss 111227 celebrity breakups sinead
Zdroj: listverse.com

Čo by niekoho prinútilo ukončiť manželstvo v Las Vegas? Divoký výlet za marihuanou počas svadobnej noci je jedným z dôvodov, ktorý zničil manželstvo Sinead O’Connorovej s Barrym Herridgeom. Sinead O’Connor je írska speváčka a skladateľka, a keď sa rozhodla spojiť s Herridgeom, vzali to po hlave, zrazu a nečakane, svadbou vo Vegas. Podľa O’Connora sa problémy s ich manželstvom začali tri hodiny po obrade.

Čo by niekoho prinútilo ukončiť manželstvo v Las Vegas? Divoký výlet za marihuanou počas svadobnej noci je jedným z dôvodov, ktorý zničil manželstvo Sinead O’Connorovej s Barrym Herridgeom. Sinead O’Connor je írska speváčka a skladateľka, a keď sa rozhodla spojiť s Herridgeom, vzali to po hlave, zrazu a nečakane, svadbou vo Vegas. Podľa O’Connora sa problémy s ich manželstvom začali tri hodiny po obrade.

Tracey Edmonds a Eddie Murphy – 14 dní

eddie murphy2 800a29693dde456584d38de25ca1430a
Zdroj: listverse.com

Je známe, že celebrity majú záľubu vo vzťahoch a manželstvách. Eddie Murphy mal 5 manželiek a keď sa oženil so šiestou, Tracey Edmonds, mnohí sa pýtali, ako dlho to vydrží. Ako sa ukázalo, 14 dní bol nový rekord. 

Našťastie sa manželstvo neskončilo zle, keďže sobášne listy nikto nepodpísal. Eddie Murphy a Tracey Edmonds si vymenili sľuby v regióne Bora Bora vo Francúzskej Polynézii. Krásna svadba na súkromnom ostrove, ale ako sa ukázalo, isté záležitosti potrebovali dokončiť na formálnej svadbe v USA. Po búrlivých dvoch medových týždňoch sa obaja spoločne rozhodli vzdať sa obradu, vďaka ktorému by bolo ich manželstvo legálne. Vo vyhlásení pár uviedol, že obrad v Bora Bora bol dôkazom ich priateľstva, hlbokej lásky a rešpektu. Rozhodli sa zostať priateľmi a možno je to výhodné pre nich oboch, vzhľadom na to, ako dlho trvajú manželstvá v Hollywoode.

Pamela Anderson a Jon Peters – 12 dní

pamela anderson jon peters 012723 1fca22ec787e43c2bbb3493a4f3216ca
Zdroj: listverse.com

Zaujímavosťou je, že Pamela Anderson a Jon Peters spolu prvýkrát randili v 80. rokoch, no zosobášili sa až o 35 rokov neskôr. Zatiaľ čo väčšina faktov o ich manželstve odsúdenom na zánik je obklopená kontroverziami, vieme, že ich nie celkom oficiálne manželstvo trvalo 12 dní. Jon Peters, slávny filmový producent, manželstvom so superhviezdou Baywatchu Pamelou Andersonovou utrpel. Bolo totiž veľkým zvratom v ich dlhom vzťahu. 

Producent A Star Is Born sa podelil o to, prečo mu manželstvo nefungovalo, a tvrdil, že potreboval „jednoduchý život a nie nespútaný milostný vzťah“. Predtým ako sa veci obrátili na zlé, Pamela povedala: „Teraz som pripravená a on tiež.“ Ale to je na manželstvách zvláštne, môžete si myslieť, že si pripravený, no nemôžete vedieť ako sa veci nakoniec vyvinú. 

Kuvajtský pár – 3 minúty

shortest marriage
Zdroj: listverse.com

Dvojica, ktorá si odniesla pomyselnú korunu za najkratšie trvajúce manželstvo v histórii, šokujúco nie je pár celebrít. V príbehu, ktorý otriasol internetom, sa kuvajtský pár rozviedol necelé tri minúty po tom, čo sa vzali.

Manželstvo má trvať celý život a v tých, ktoré fungujú, to tak naozaj býva. Pre tento kuvajtský pár však prvé tri minúty manželstva ukázali, že sú nezlučiteľní. Podľa správ o udalosti sa dvojica zosobášila pred sudcom, avšak krátko po ich odchode sa stala nemilá vec. Nevesta zakopla a spadla na studenú tvrdú podlahu.

Správny novomanžel by sa ponáhľal pomôcť svojej princeznej, ale v tomto scenári ju rytier v lesklom brnení nazval „hlúpou“. Zažiť také niečo krátko po ozveme svadobných zvonov nie je niečo, čo by nevesta privítala. Hneď potom sa nevesta zdvihla a ponáhľala späť, aby požiadala o rozvod. Aj keď sme určite ohromení týmto krátkym manželstvom, viete si predstaviť, ako sudca zareagoval na rýchlu a zúrivú zmenu názoru nevesty.

Zdroj 

Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.