5 najneobvyklejších svetových rekordov, ktoré boli kedy zaznamenané

2605

Vo svete plnom neuveriteľných úspechov a výnimočných výkonov existujú rekordy, ktoré sa vymykajú všetkým očakávaniam a nechávajú nás v úžase. Od bizarných až po úplne ohromujúce, ponoríme sa do ríše výnimočnosti, keď preskúmame 5 najbizarnejších svetových rekordov, ktoré boli kedy zaznamenané. Svet svetových rekordov nás nikdy neprestane udivovať, od tých, ktoré vzbudzujú úctu, až po tie úplne zvláštne.

Ležanie so živými švábmi

Istý chlapík ležal v sklenenej „rakve“, zatiaľ čo ľudia na neho sypali rekordné množstvo švábov. Je jednoducho zarážajúce, čo všetko ľudia urobia, aby sa o nich písalo v knihe.

brown and black cockroach on tree branch
Autor tejto fotografie je Robert Thiemann

Francúzsky bozk

Na realizáciu tohto rekordu nebolo treba veľa talentu, len dobré organizačné schopnosti, ako aj nebojácnosť voči možnosti dostať mononukleózu alebo niečo horšie. Hovoríme o výmene slín.

grayscale photography of man and woman kissing
Autor tejto fotografie je Juliette F

Rýchlosť budovania domu

V tomto svetovom rekorde Habitat for Humanity postaví dom vrátane terénnych úprav za niečo vyše 3 hodiny.

red brick wall near green trees during daytime
Autor tejto fotografie je Benjamin Jopen

Kotúľanie pomaranča nosom

Terminál 4 na medzinárodnom letisku JFK bol nepravdepodobným miestom pre najnovší pokus 21-násobnej držiteľky Guinnessovho rekordu Ashrity Furmanovej o zápis do histórie. Furmanová sa pokúšala prekonať Guinnessov rekord 29 minút v kotúľaní pomaranča nosom na vzdialenosť jednej míle, čo sa jej podarilo. Starý rekord rozdrvila o viac ako 3 minúty. Pre Furmanovú to bol už 87. zápis do Guinnessovej knihy.

orange fruit
Autor tejto fotografie je Mae Mu

Otáčanie hlavy

Chlap urobil 124 otočiek hlavy bez rúk v štýle break dance.

a blurry photo of a woman wearing a hat
Autor tejto fotografie je Sindy Süßengut

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.