Minula na to 35 tisíc: Toto je najpotetovanejšia žena v Británii!

579

Ak ste ešte nemali tú česť, zoznámte sa. Toto je najpotetovanejšia žena v Británii. Na svoje kérky minula za posledných desať rokov dovedna 35 tisíc britských libier, čo je v prepočte 40 135 eur.

Becky Holt je 36-ročná Angličanka. Pochádza z mesta Poynton v Cheshire. Táto žena sa stala verejne známou na online platformách ako Instagram, Only Fans alebo Tik Tok. Na prvej spomenutej sociálnej sieti má 155 tisíc fanúšikov, na Tik Toku zatiaľ pár stoviek.

Písali o nej aj najznámejšie britské weby ako Daily Mail, Daily Star alebo Mirror. Tetovaniami má pokrytých až 95% svojho tela. Vrátane napríklad podpazušia, intímnych oblastí alebo tváre. V spomínaných médiách dostala neoficiálny titul najpotetovanejšia žena v Británii.

Toto označenie má o sebe uvedené aj vo svojom bio na profile na Instagrame. Okrem iného tam ešte napísala, že je „babe with power“, teda žena so silou.

Becky je v súkromí matkou jedného dieťaťa, má dcéru Auroru. Jej povolanie je však trošku odlišné od role matky, je tvorkyňa obsahu na webe pre dospelých Only Fans. Živí sa tiež ako modelka na Instagrame a na iných online platformách. Neoficiálne najpotetovanejšia žena v Británii často naráža na surovú kritiku od ľudí na sociálnych sieťach.

Podľa jej slov ju niektorí ľudia len kvôli tetovaniam nazývajú zlou matkou, škaredou ženou, prípadne hlúpou, či mentálne chorou. Koniec koncov, je to v prvom rade ale predsa len jej život a jej telo.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.