Napodobeniny slávnych pamiatok, neuveríte z čoho. No predsa z lega!

279

Vidieť niektoré známe úchvatné pamiatky zanechá v človeku spomienky na celý život. Čo takto ale zapojiť trochu kreativity a vytvoriť si maketu týchto pamiatok a mať ich po ruke po celý čas? Niekoľko takýchto odvážlivcov sa našlo a výsledok sa naozaj podaril. Nechceme si ani len predstavovať, koľko času a trpezlivosti to muselo stáť, postaviť ich do finálnej verzie, ktorú budete môcť vidieť na fotografiách v pokračovaní článku. Na druhej strane je nevyvrátiteľné, že skladanie lega prináša aj zábavu a odreagovanie.

Tieto nádherné napodobeniny z tisícok kociek lega vyzerajú naozaj dôveryhodne. Nie je pochýb, že si ich autor – skladateľ, dal záležať. Nakoniec posúďte sami, či stoja za pohľad a či sa tá námaha vyplatila.

V neposlednom rade, ak práve nemáte čas alebo peniaze navštíviť dané pamiatky osobne, ponúkame vám aspoň takúto možnosť. A možno vás to inšpiruje a pokúsite sa niečo podobné si vytvoriť aj u vás doma. Kreativite sa medze nekladú, nemusí to byť práve lego, z ktorého pamiatky vytvoríte.

Westminsterské opátstvo

Zdroj: flickr

Koloseum

Zdroj: flickr

Eiffelova veža

Zdroj: flickr

Opera v Sydney

Zdroj: flickr

Šikmá veža v Pise

Zdroj: flickr

Akropola v Aténach

Zdroj: flickr

Hrad Windsor

Zdroj: flickr

Víťazný oblúk

Zdroj: flickr

Moskovský Kremeľ

Zdroj: flickr

Veľký čínsky múr

Zdroj: flickr

Socha slobody

Zdroj: flickr

Stonehenge

Zdroj: flickr

Tádž Mahal

Zdroj: flickr

Rockefellerovo centrum

Zdroj: flickr

Big Ben

Zdroj: flickr

Veľkonočný ostrov Moai

Zdroj: flickr

Zdroj

Eliška Zuzulová
Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre