Narodili sa v rovnaký deň, v tej istej nemocnici, žili pár kilometrov od seba, no prvýkrát sa stretli v 18. rokoch. Dnes sa idú vziať

702

Počas svojho života ste sa zrejme stretli s rôznymi formami náhod, ktoré si ani po čase možno neviete vysvetliť. Nuž, osud je zrejme pánom a veľa proti nemu nezmôžeme. Či už v neho veríte, alebo nie. A toto je len ďalší z príbehov, ktorý je toho jasným dôkazom.

Dvaja mladí ľudia sa narodil v tej istej nemocnici, v ten istý deň a po 26 rokoch idú svoju lásku spečatiť manželstvom. Shauna Gracey a Tom Maguire sa narodili 22. decembra 1992, len niekoľko hodín a metrov od seba vo Wigane, Greater Manchester. Napriek tomu, že po celý čas žili len 5 km od seba, tak po prvýkrát sa vedome stretli až počas toho, ako obaja oslavovali svoje 18. narodeniny na Boxing Day 2010.

Následne sa zoznámili vďaka ich spoločnému priateľovi a Tom sa vyjadril, že sa okamžite zamiloval. Bohužiaľ, spočiatku ten pocit nebol vzájomný. A aj napriek jeho pokusom o zoznámenie prostredníctvom sociálnych sieti, nemala spočiatku Shauna žiadny záujem. Raz sa dokonca vyjadrila, aby ju nechal na pokoji. To sa ale zmenilo. Nejakú dobu sa ich cesty z času na čas stretli a pomaly sa ich vzťah začal meniť.

Trvalo niekoľko mesiacov, kým Shauna konečne podľahla Tomovi a začali tvoriť pár. Teraz, o osem rokov neskôr, chýba páru už len niekoľko dní do svadby. „Od začiatku bol Tom taký horlivý a neoblomný. Povedala som mu, že sme len priatelia a že by to takto malo ostať. Nemala som o neho záujem. Až jednu noc sme boli spolu vonku a ja som sa len tak na neho pozrela. Pomyslela som si: Ó môj Bože, naozaj sa mi páči. Už sme spolu osem rokov a ja som si lepšie vybrať nemohla, som neskutočne šťastná. Bol to osud.“ Dievčina ešte dodala, že miluje, keď môže vyrozprávať ich príbeh ostatným ľuďom. „Príbeh o tom, ako sme sa stretli, je určite divný,“ dodal Tom.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre