Nový spin-off NCIS: Tony & Ziva. Dve hviezdy sa vracajú na TV obrazovky!

175

Fanúšikovia NCIS sa pred pár dňami dozvedeli veľkú novinku, ktorá potešila nejedného diváka. Svetlo sveta uzrie nový spin-off NCIS: Tony & Ziva. Herci Michael Weatherly a Cote de Pablo sa opäť predstavia v známych úlohách.

NCIS: Námorný vyšetrovací úrad je americký akčný a dramatický kriminálny seriál, ktorý sa natáča od roku 2003. Medzi ústredné postavy pôvodného NCIS sa radili Tony DiNozzo a Ziva Davidová. Agenta DiNozza hral herec Michael Weatherly a dôstojníčku Mosadu stvárnila Cote De Pablo.

Zdroj Walt Disney Television

V neskorších sériách najskôr opustila NCIS postava Zivy a potom ju nasledoval aj DiNozzo. Začiatkom mája 2024 však bolo oznámené, že vznikne nový spin-off k tomuto seriálu, ktorý bude práve o ich postavách. Názov spin-offu je príznačný a síce NCIS: Tony & Ziva. Obaja herci vznik nového projektu potvrdili videom na sociálnych sieťach.

55-ročný Weatherly a 44-ročná De Pablo budú nielen hlavné postavy nového spin-offu, ale zároveň aj výkonnými producentmi. NCIS: Tony & Ziva sa bude natáčať v lete 2024 na viacerých miestach Európy. „Je to naozaj jednoduché, pretože fanúšikovia budú presne vedieť, o akú show ide,“ povedala De Pablo vo videu. „Je to o Tonym a Zive. Očakávam intrigy, romantiku, zázemie Európy, nemožné situácie, ktoré nám veľmi skomplikujú život, ale tak trochu niečo o láske!“

Zdroj El_Sol

Nový spin-off NCIS: Tony & Ziva bude o tom, ako dvojica (bývalých) agentov zachraňuje svet a zároveň sa snaží vychovávať ich spoločnú dcéru. Podľa pôvodných plánov by sa prvá časť mala natáčať neďaleko Slovenska, konkrétne v maďarskej Budapešti. Zatiaľ nie je známy dátum vydania prvého dielu, ale fanúšikovia NCIS sa rozhodne majú na čo tešiť. Prečítajte si aj náš nedávny článok: Najväčšie škandály v NCIS: Zdravie McGeeho, obťažovanie, či odchod Zivy!

Zdroj 1, Zdroj 2

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre