Nevesta splnila posledné prianie svojej smrteľne chorej babičky. Tento čin nenechal jedno oko suché

609

Svadobné plánovanie nie je vôbec ľahké, pretože existuje nespočetne veľa vecí, ktoré vám prídu do cesty a vy ich nemôžete nijako ovplyvniť. Aj Tara Foley, nevesta z Texasu, sa ocitla vo veľmi smutnej situácií. Pár mesiacov pred jej svadbou zistila, že jej babička bola umiestnená do nemocnice a vzhľadom k jej stavu už by zrejme nestihla ani nemohla prísť na svadbu. Chcela tam však byť a Tara musela nájsť spôsob, ako so svojou drahou osobou nejakým spôsobom stráviť tento veľký deň. Aj keď nie doslovne.

Príspevok na Facebooku, ktorý Tara zdieľala, mal neuveriteľnú odozvu. Je to veľmi srdcervúci príbeh, ktorý nezanechal veľa očí suchých. Zdravotná sestra sa raz opýtala 102 ročnej babičky na jej posledné želanie. Tá odpovedala, že chce byť predovšetkým na svadbe svojej vnučky. To však nebolo vzhľadom na jej pokročilý vek a zlyhávajúce srdce možné.
Čo teda môžete urobiť, ak sa vaša milovaná osoba nemôže zúčastniť na vašej svadbe? Nuž, môžete urobiť napríklad to, čo urobila Tara.

Tá sa totiž rozhodla, že celé svoje svadobné fotografovanie absolvuje spolu so svojou babičkou. Nikto z jej rodiny o tom však nič nevedel, bol to jej zámer. Tara sa obliekla do svojich svadobných šiat a vybrala sa do nemocnice. Neskôr napísala, že to bol jeden z najväčších a najkrajších dní jej života. „Slovami nedokážem vysvetliť, čo pre mňa tieto chvíle znamenajú a ja ich budem chrániť po zvyšok svojho života. Jej úsmev a smiech sú navždy vryté v mojej mysli. Láska medzi nami bude žiť v mojom srdci,“ napísala dojatá nevesta. Tara dodala, že obe vedeli, že je to už naposledy, čo sa vidia. „Chytila ma za ruky, pozrela mi priamo do očí a povedala: „Veľmi ťa milujem,“ a o 27 dní neskôr zomrela.“

Príbeh však takto nekončí. V deň svadby prekvapila Tara svoju rodinu týmito krásnymi fotografiami. Všetci boli dojatí. A aj keď jej babička už zomrela, stále tam s nimi bola vďaka týmto fotografiám a zdieľaným spomienkam. Tara chcela splniť jej želanie a teraz všetci vidia, že to tak aj urobila. Urobila to dokonale a dojemne.

 

Zdroj

Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre