Nezvyčajný príbeh lásky: Pár s 37-ročným rozdielom očakáva nový prírastok

825

Cheryl (63) a Quran (26) McCainovci sú na sociálnych sieťach intenzívne sledovaným párom. Je to nielen pre ich veľký vekový rozdiel. Nedávno sa totiž manželia podelili o radostnú správu, že čakajú nový prírastok.

Zdroj: therealoliver6060 / Instagram

Manželia sa po prvý raz stretli na čerpacej stanici, pričom nemali žiadne romantické úmysly. Po čase však ich vzťah prekvitol do lásky a v roku 2021 začali tvoriť pár. Len o päť mesiacov neskôr sa vzali a okamžite si vytvorili spoločné účty na sociálnych sieťach.

Hoci boli Cheryl s Quranom nesmierne šťastní, jej deti s týmto vzťahom nesúhlasili. Cheryl prezradila, že hoci má sedem detí, stretáva sa len s jedným. Boli pre ňu celý život, a keď sa za niekoho chcela vydať, nepodporili ju. Aj preto je dnes v kontakte len s troma vnúčatami, pričom ich má spolu až osemnásť.

Zdroj: therealoliver6060 / Instagram

Napriek týmto okolnostiam sa však pár nedávno podelil o správu, že našli náhradnú matku a netrpezlivo očakávajú príchod svojho dieťaťa. Cheryl sa na sociálnych sieťach podelila o svoju radosť, ktorá ju naplnila, keď zistila, že sa ich rodina rozrastie. Uviedla, že je šťastnejšia než kedykoľvek predtým.

Aj Quran sa podelil o svoje pocity a prezradil, že odkedy si vzal Cheryl, cíti sa byť nesmierne milovaný. Aj preto sa pri radostnej novine od šťastia rozplakal. Hoci dieťa nevynosí Cheryl, je presvedčený, že bude tou najlepšou matkou.

Zdroj: oliver6060 / TikTok

Oznámenie na sociálnych sieťach sa však stretlo nielen s vlnou gratulácií, ale aj kritiky. Môže za to najmä ich 37-ročný vekový rozdiel, ktorý v mnohých vyvoláva pochybnosti. Napriek tomu je však potrebné myslieť na to, že hoci niečo vidíme na sociálnych sieťach, nezískavame tým právo sa do daných záležitostí miešať. Rešpektujme a oslavujme lásku bez ohľadu na vekový rozdiel alebo rozhodnutia druhých.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre