Niekoľko hviezd červeného koberca ako ich nepoznáte – takto vyzerali v školských časoch

6688

Predtým, ako sa objavili vaše obľúbené celebrity na červenom koberci v bezchybných odevoch a dokonale pripravení, boli aj oni úplne bežnými ľuďmi a dá sa povedať, že ani nijako nevyčnievali, skôr naopak. Fráza: šaty robia človeka je absolútne pravdivá. No nie sú to len šaty, ale aj peniaze.

Aj tieto hviezdy si prešli svojou pubertou i problémami, ktoré pozná každý z nás. Pozrite si teraz tie najznámejšie hviezdy televíznych obrazoviek v porovnaní zo školských čias a teraz. A ich premena vás takmer určite veľmi prekvapí.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre