Niekoľko odvážnych svadobných šiat, ktoré môžu zmeniť váš veľký deň na rozprávku

3402

Svadba je obrovský záväzok dvoch ľudí, ktorí sa odhodlajú žiť spolu do konca života, aj keď stále tak tomu nie je. Každopádne, je to veľký deň, o ktorom sníva mnoho dievčat už od mladosti. Práve ženy sú tie, ktoré si potrpia na tomto dni viac, ako ich silnejšie polovičky. Svadobné šaty si častokrát dávajú šiť na mieru najmä preto, aby nik iný také isté šaty počas svojho svadobného dňa nemal.

Pozrime sa teraz na niekoľko originálnych svadobných šiat, ktoré vyzerajú ako z rozprávky. Treba však rátať aj s tým, že každý má svoj vkus a s niektorými kúskami zrejme všetky ženy stotožnené nebudú, a to najmä v prípade farebných kúskov. Doba však ide dopredu a postupne sa mení aj móda, ktorá je čoraz viac otvorená a nekladie sa taký dôraz na zaužívané spôsoby z minulosti. Nuž, nech je to u vás akokoľvek, posúďte sami.

View this post on Instagram

ВНИМАНИЕ АКЦИЯ !!! Элитный Свадебный салон «VIP-МАНИЖАБОНУ » объявляет акцию «ОСУЩЕСТВИ СВОЮ МЕЧТУ».? . ❤ Теперь при заказе свадебного платья вашей мечты , в любимом свадебном салоне VIP-"МАНИЖАБОНУ" . ❤ Получите роскошное, свадебное платье – На ваше мероприятие как "ДЕВИЧНИК" , "LOVE STORY", "РУЙБИНОН" , или в "ТАЛБОН" в ПОДАРОК ! . ❤ Спешите не упустите свой шанс! МАНИЖАБОНУ – ОСУЩЕСТВИ СВОЮ МЕЧТУ! ____________________________________ Мы ждем Вас по адресу: г.Душанбе Пр.Рудаки 89 (рядом с 8ой школой) +992 904 30 0404 ; +992 917 40 3000 ; #манижабону #manizhabonu #weddingsalonmanizhabonu #bridal #лучшийсвадебныйсалон #свадебныйсалон #свадебноеплатье #вечернееплатье #эксклюзивплатье #платьеоткутюр #таджикистансвадьба #душанбесвадьбы #платьемечты #sale #romantic #душанбе #худжанд #bridalmarket #bridalboutic #weddind_life #bridallove #свадебныймакияж #свадебныйсалондушанбе #свадебныйприческа #weddingday #weddingdress #осуществисвоюмечту #свадебнаямода2019 #свадебныеплатьяоптом #свадебныеплатьядушанбе

A post shared by WEDDING SALON VIP-MANIZHABONU (@manizhabonu) on

https://www.instagram.com/p/BrxjcGvBuzx/?utm_source=ig_web_copy_link

Foto od youtube

Zdroj

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre