Novinárka sa snažila zhodiť muža za to, že priateľku požiadal o ruku v KFC. Prišla však reakcia svetových značiek, o ktorej snúbenci ani nesnívali

4700

Pravú lásku nezaujímajú peniaze. Ak niekoho naozaj milujete, predsa vám nemôže záležať na tom kde vás vezme na jedlo, aký má plat alebo aké má vzdelanie. Základom lásky nie sú hmotné veci, obrovský majetok a plný bankový účet. Čoho dôkazom je aj nasledujúci pár.

Istý muž z Južnej Afriky nedávno požiadal o ruku svoju priateľku v reštaurácii KFC, v juhoafrickom meste Vaal. Pre väčšinu to bol úchvatný okamih, ktorý stojí za to zachytiť na kameru, zatiaľ čo niektorí to kritizovali. Avšak, tento príbeh mal nečakaný koniec. Celý internet sa spojil, aby sa zaistilo, že pár bude mať tú najkrajšiu a najúžasnejšiu svadbu. Tento očarujúci okamih zachytila okoloidúca novinárka, ktorá si všimla muža, ako kľačí na jednom kolene pri svojej priateľke. Vo videu aj na fotografiách je možné vidieť rozcítenú priateľku. Tá neskôr povedala áno. Obaja sa zdali neuveriteľne šťastní a usmievali sa od ucha k uchu, a to aj napriek tomu, že ich finančné možnosti zrejme nie sú až také ružové. Financie pre nich nie sú na prvom mieste.

Foto od Boredpanda

Žena, ktorá video natočila však bola k mužovi veľmi kritická a napísala, že africkí muži nemajú žiadnu úroveň a sú schopní svoju priateľku požiadať o ruku v obyčajnom KFC. Tento komentár sa však stretol s hnevom ľudí a žena napokon svoj tweet vymazala. Reštaurácia však toto video zdieľala s prosbou verejnosti, aby im pomohla nájsť tento mladý pár. „Pomôžte nám nájsť tento krásny pár. Dajte nám vedieť, môže to byť prekvapenie aj pre vás. Milujeme lásku,“ napísala spoločnosť KFC South Africa do svojho tweetu.

Napokon sa oboch nájsť podarilo a stalo sa niečo, o čom budúci manžela ani nesnívali. Začali sa im ozývať svetové značky, ktoré prisľúbili svoju finančnú a inú pomoc. Medzi tieto značky patrí PUMA, Huawei, McDonald’s, Uber, Audi a iné. PUMA darovala poukážku s hodnotou približne 700€, Huawei dva telefóny, Standard Bank im odpustila úver vo výške viac ako 20 000 dolárov. Ďalej dostali potraviny v hodnote viac ako 1 200€, od jedla cez koláče až po snubné prstene, o nič sa nemuseli starať, všetko za nich zariadili ostatní. Do budúcna určite využijú aj ďalšie ponúkané služby a tovar od rôznych firiem úplne zadarmo.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre