Obrovský tuleň sa stal hitom internetu po tom, ako sa objavil medzi rybármi čakajúc na svoju odmenu

4937

Obrovský juhoamerický tuleň si všimol mužov pracujúcich na rybom trhu a rozhodol sa, že ich obdarí svojou návštevou miesto toho, aby si chytil svoju vlastnú korisť. Tieto zvieratá sú však známe tým, že radi vyhľadávajú rybárov a čakajú na svoju odmenu.

Tento zvierací návštevník si rýchlo uvedomil, že sa ocitol ako keby vo svojom vlastnom raji. Na trhu totiž bolo toľko rýb, koľko len chcel. Bol však veľmi trpezlivý a čakal či dostane svoju odmenu. Akonáhle mu jeden z mužov ponúkol pochúťku, veľmi sa tešil. Dúfal však, že veľkorysí budú viacerí a čakal aj na ďalšie darčeky. Zatiaľ čo niektorí na neho s údivom iba pozerali, iní mu vytúžené jedlo neodopreli. Zábery tohto obrovského tvora sa stali hitom internetu.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre