Od mladosti trpel nadváhou. No schudol 32 kg a vyzerá ako princ z rozprávky od Disneyho

805

Práve teraz je ten čas, keď takmer všetci začali premýšľať o chudnutí a chcú sa dostať do letnej formy. Možno práve tento mladý muž vás inšpiruje. 26-ročný Jeffrey Kendall sa rozhodol podeliť o svoju telesnú premenu, aby motivoval ostatných a oslávil tak istým spôsobom svoje výsledky. Sú tak pôsobivé a viditeľné, že mu ľudia dokonca dali prezývku, ktorú mu budú mnohí závidieť.

Jeho premena začala, keď Jeffrey žil so svojou matkou vo svojom dome v Connecticute a staral sa o ňu po tom, ako utrpela vážne poškodenie mozgu. „Dlho bola v kóme a chodila na rehabilitácie po dobu 7 mesiacov, až kým sa rozhodli, že ju prepustia, pretože poistenie by už nepokrývalo náklady na jej liečbu, „povedal.

Jeffrey mal problémy s vlastným imidžom už dlho. „Mal som nadváhou už ako mladý a bol som kvôli tomu šikanovaný. Pohľad na moju matku mi spôsobil ešte viac emócii.“

„Môj dobrý priateľ bol tiež v zlom emocionálnom rozpoložení a chcel sa dostať do formy. Bol to dokonalý dôvod na to, aby som začal niečo nové. Začali sme s malým a ľahkým cvičením. Vstával som skoro a chodil na prechádzky. “

Časom si Jeffrey dával neustále nové ciele. „Začal som s joggingom a šprintami. Stále som posúval svoje hranice. Hľadal som si aj nové spôsoby, ako cvičiť v čas, kedy som býval doma. Začal som robiť jogu a pracoval na tom takmer každý deň. “ Schudol 32 kg za približne 2 roky.

Po tom, čo ukázal svoje fotografie na internete, okamžite ho nazvali skutočným Disney princom. Obdivujúc jeho majestátne vlasy sa ľudia vyjadrili, že by mal účinkovať v reklamách na šampóny. „Tú noc som sotva mohol spať, bolo to úžasné. Všetky komentáre boli tak povzbudzujúce a inšpirujúce. “

Jeffrey ako mladý chlapec:

Na začiatku svojej premeny:

A teraz vyzerá skutočne ako princ z rozprávky od Disneyho:

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre