Prečo je dobré omotať kľučku dverí fóliou ?

257

Čím dlhšie žijete, tým viac viete. Platí to najmä pre tipy do domácnosti, ktoré vám môžu zmeniť život. Dnes sme pre vás našli jeden zaujímavý hack, ktorý by mohol byť v niektorých situáciách užitočný.

1. Hliníková fólia

Photo by BrightSide

Ak ste niekedy mali problém s tepelnou izoláciou vchodových dverí, môže vám veľmi pomôcť hliníková fólia. Tento materiál je výborným vodičom tepla, čo znamená, že po obalení kľučky bude váš dom v lete chladnejší a v zime teplejší.

2. Ochrana pred vlámaním

Photo by BrightSide / Youtube

Po druhé, táto manipulácia môže pomôcť zabrániť neoprávnenému vstupu. Kedykoľvek sa niekto pokúsi otvoriť dvere nelegálne alebo bez vášho súhlasu, kľučka s fóliovým obalom mu sťaží otvorenie dverí.

3. Ochrana pred poškodením

Photo by BrightSide / YouTube

Jednoducho chráni kľučku pred poškodením. Obal z hliníkovej fólie môže pomôcť pri renovácii alebo iných prácach v dome, a to aj pri otváraní dverí. A čo vy? Omotali by ste si kľučku dverí hlinikovou fóliou? Zanechajte komentár ! Zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre