Optická hádanka na dnes: podarí sa vám na obrázku plnom politikov nájsť pandu? Máte na to iba 60 sekúnd !

1918

Pozornosť a mentálna energia je v živote dôležitá. Jednou z možností ako si precvičovať každodenné kognitívne schopnosti je riešiť rôzne hlavolamy a kvízy. Preto sme si pre vás dnes pripravili optickú ilúziu, ktorú budete môcť vyriešiť vo vašom voľnom čase. Na obrázku plnom politických osobností je ukrytý zaujímavý živočích. Konkrétne ide o Pandu. Fotografia je celá v čiernobielej farbe a preto ide celkom o výzvu, keďže aj panda (symbol Číny) je čierno-biela. Dúfame, že sa vám podarí pandu nájsť čo najskôr.

Aby sme vám výzvu o čosi okorenili po spustení kvízu sa spustí časovač. Na celú hádanku máte 60 sekúnd. Po tomto časovom limite vám zobrazíme fotografiu s vyznačenou pandou.

/1
39

Nájdete na fotografií pandu za menej ako 60 sekúnd ?

Pre spustenie hlavolamu stlačte tlačidlo začať.

1. Našli ste na obrázku pandu ?

Priemerná úspešnosť všetkých účastníkov: 72%

Gratulujeme k ukončeniu kvízu. Vyberte si svoju odmenu !

Zľava až 3% z celého nákupu s vašim kódom "AFS3"

👉 Zobraziť odmenu

Ak si želáte hrať ďalej ťuknite na odkaz

>> Zobraziť ďalší náhodný kvíz <<

Facebook
0%

 

Prečo je dobré precvičovať kognitívne schopnosti nielen pomocou hlavolamov a logických hádaniek?

  • Zlepšenie pamäti: Pravidelné mentálne cvičenia môžu zlepšiť krátkodobú aj dlhodobú pamäť. To môže pomôcť ľuďom lepšie si zapamätať informácie, učiť sa nové zručnosti a zvládať každodenné úlohy.
  • Zvýšenie koncentrácie a pozornosti: Cvičenia zamerané na kognitívne schopnosti môžu zlepšiť schopnosť sústrediť sa a udržiavať pozornosť dlhší čas, čo je obzvlášť užitočné pri práci alebo štúdiu.
  • Podpora kritického myslenia a problémového riešenia: Kognitívne cvičenia často zahŕňajú riešenie problémov a logické úvahy, ktoré podporujú schopnosť analyzovať situácie a nachádzať efektívne riešenia.
Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre