Opustil prácu, aby sa mohol venovať tomu, čo ho naozaj baví

278

Brent Estrabook žije v Los Angeles a vzdal sa svojej práce kde trávil 8 hodín denne aby sa mohol venovať tomu, čo miluje – umeniu.

Tvrdí, že väčšina jeho inšpirácie prichádza zo vzrušenia a šťastia z toho, že sa venuje niečomu, čo ho naozaj baví, táto pozitívna energia ho ťahá vpred. Často sa stretáva s otázkou prečo práve vypchaté plyšové zvieratká a na to má samozrejme odpoveď. Dôvodov je viacero ale tým hlavným je to, že sa svojimi výtvormi snaží ľudí priviesť späť do detských časov, kedy boli plní snov a vášne.

Keď dostal otázku ohľadom časovej náročnosti, nevedel presne odpovedať, tvrdil že pri tejto činnosti sú preňho hodiny ako minúty, pretože ho to neskutočne baví. Hrubý odhad ale pri náročnejších maľbách môže byť až 200-300 hodín. Pozrite sa na jeho maľby hrajúce farbami a radosťou. Možno aj vy zatúžite po podobnej dekorácii do svojho domova.

radost1

 

radost2

 

radost3

 

radost4

 

radost5

 

radost6

 

radost7

 

 

radost8

 

radost9

 

radost10

 

radost11

 

radost12

 

zdroje: Instagram

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre