Osobný paparazzi alebo kamarát za peniaze ? Aj takéto nápady skutočne zarábajú !

1044

Každý z nás niekedy dostane nápad, ktorí znie tak hlúpo a neuveriteľne, že by nakoniec mohol aj fungovať. 5 takýchto nápadov, ktoré fungovali natoľko, že zarobili svojim majiteľom slušné peniaze vám teraz prinášame.

1.Odber ponožiek.

Odber (po anglicky subscribe) je čoraz viac obľúbeným spôsobom platenia za rôzne služby. Môžete platiť pravidelne napríklad za „nekonečné“ zásoby hudby ( Spotify) alebo tie najhorúcejšie seriály (Netflix) . Švajčiar Samuel Liechti posunul platený odber tovaru a služieb na nový level. Jeho podnik BlackSocks vám za minimálne 89 dolárov ročne zaručí, že sa k vám dostane aspoň 9 párov čerstvých ponožiek počas 12 mesiacov. Každý nový „sockscriber“ (odvodené od anglického sock – ponožka a subscribe – odber) dostane spolu s predplatným aj brožúrku v ktorej je uvedené koľko času ušetrí tým, že nebude ponožky nakupovať v kamenných predajniach . Spoločnosť sa presťahovala do USA v roku 2005 a o 2 roky rozšírila portfólio o spodné prádlo a približne rok si otvorila prvú kanceláriu priamo v New Yorku, čo svedčí o tom, že sa spoločnosti naozaj darí.

ponozky

2. Osobný paparazzi.

Chceli ste sa niekedy cítiť ako celebrita, ktorá priťahuje pozornosť dotieravých fotografov? Celeb4aday.com vám za vaše peniaze poskytne osobného paparazzi . Služba je obľúbená ako narodeninový darček alebo nachytávka pre priateľov.

paparazzi

3. Registrácia hviezd.

Spoločnosť International Star Registry (ISR) je tu od roku 1979 kedy po svojom klientovi pomenovala prvú hviezdu. Službu obľubujú najmä celebrity, ktorým ISR za poplatok vystaví certifikát s pomenovanou hviezdou spolu so súradnicami kde sa hviezda nachádza. Ďalej bude vaša hviezda publikovaná pod yourplaceinthecosmos.com, ktorá spadá po úrad na ochranu autorských práv v USA . Avšak skutočnú vedu vaše peniaze nezaujímajú a v astronomickej komunite je hviezda pomenovaná tak aby to dávalo zmysel pre výskumníkov.

certifikat

4. Predávanie motýľov.

Všetko to začalo keď Jose Muniz uzavrel s kamarátom stávku, že sa predajom motýľov neuživí. Dnes vlastní Jose a jeho manželka spoločnosť amazingbutterflies.com, kde predávajú motýľov na rôzne príležitosti ako svadby alebo narodeninové oslavy. V roku 2006 vykázala firma zisk 1 milión dolárov.

motyl

5. Nemáte kamarátov? Nezúfajte !

Mnohí z nás mali za svoj život dorbých kamošov ale napadlo vám niekedy, že by ste im za to pravidelne platili? Ak si myslíte, že ste skvelý kamoš môžete si tiež vytvoriť profil na stránkach RentAFriend.com a nastaviť si svoju hodinovú mzdu za „kamošenie“ . Čo za ľudí si vás však objedná je už druhá vec.

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre