Osud sa s touto fenkou huskyho kruto zahral, no teraz sa má ako v bavlnke

772

Každý, kto kedy navštívil krásny ostrov Bali vie, že tam majú menší problém s potulujúcimi psami a často na nejakého na ulici. Vláda má s plné ruky práce s tým, aby udržala veci pod kontrolou a zabránila vypuknutiu besnoty. No občania niekedy berú veci do svojich rúk a pomáhajú chudobným a strateným šteniatkam. Snažia sa im poskytnúť lepší život.

Bali je známy svojou hinduistickou vierou a mnohí hinduisti veria, že ak sa budú o psov starať alebo ak si ich adoptujú, môže im to pomôcť dostať sa do neba. Krásnym príkladom pomoci nevinným zvieratkám je príbeh huskyho, ktorý bol nájdený na ulici. Bol zranený a extrémne podvyživený, až sa ho ujal Rico Soegiarto.

Keď 26-ročný Rico stretol šteniatko v uliciach Denpasaru, bolo v extrémne zúboženom stave. Napriek tomu jeho brilantné modré oči stále žiarili a Rico vedel, že musí dať zanedbanému šteniatku druhú šancu. „Neviem, čo bolo na nej také špeciálne,“ povedal Rico. „Je to o srdci a cítení. Našiel som ju uprostred ulice, keď som išiel domov z práce. “

A je úžasné, akú druhú šancu šteniatko dostalo. Po zdravotnom ošetrení huskyho, vzornej starostlivosti s množstvom dobrého jedla, zdieľa Rico fotografie svojho miláčika od jeho zúboženého stavu až po súčasnosť. Je to jednoducho úžasné! „Má rada mazlenie a zožerie veľa cookies! Je taká spoločenská, až mi to občas robí starosti. Na Bali je totiž veľa zlodejov. Nateraz je však v bezpečí.“ Je to fenka a Rico jej dal meno „Nádej“.

Pozrite si jej 10-mesačnú nádhernú premenu.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre