Príbeh páru so 61-ročným vekovým rozdielom, ktorý sa snaží založiť rodinu

277

Medzi Miracle a Charlesom je rozdiel 61 rokov a tvoria romantický pár. Nevšímajú si desaťročia, ktoré ich oddeľujú, a rozhodli sa vydať na spoločnú cestu. Vzali sa a podelili sa o novinu, že sa budú snažiť o potomka. Napriek tomu, že Charles je od starého otca svojej manželky starší o 13 rokov, ich príbeh dokazuje, že láska nemá hranice.

6e2cdf550c8789c38ceed449e7.jpg
Zdroj: mnigeria98/TikTok

Cesty 24-ročnej Miracle a 85-ročného Charlesa sa pretli v práčovni, kde pracovala. Stalo sa tak v roku 2019 a odvtedy majú medzi sebou silné puto. Charles chodil do práčovne len s jedným kusom oblečenia a vždy ju žiadal o pomoc. Jedného dňa prišiel, na pult položil kus papiera a požiadal ju, aby mu naň napísala telefónne číslo.

fab3865df8a982dce7005dcd11.jpg
Zdroj: mnigeria98/TikTok

Hoci bolo zrejmé, že Charles je starší, nevedela, o aký vekový rozdiel presne ide. Najdôležitejšia pre ňu bola energia, čo vyžaroval, a ako sa vďaka nemu cítila. Dva mesiace si k nemu pestovala vzťah a vtedy jej prezradil aj svoj vek. Uviedla však, že ju to netrápilo, pretože ho mala rada. Ani jej blízki ju neodsudzovali. Naopak, jej vzťah od začiatku podporovali, hoci jej otec sa trochu bránil. Stačilo mu spoznať Charlesa a pochybnosti sa okamžite rozplynuli.

52806f5b22903d2242fa0b36c5.jpg
Zdroj: mnigeria98/TikTok

Hoci pre svoj vekový rozdiel čelia kritike, nič to na ich situácii nemení. Miracle dokonca prezradila, že sa nevie dočkať, keď si spolu založia rodinu. Chcela by mu porodiť dve deti a postarať sa tak o založenie ďalšej generácie. Plánujú navštíviť kliniku umelého oplodnenia, aby zistili, aké majú možnosti.

91f2125aedac4a3350c050b6f8.jpg
Zdroj: mnigeria98/TikTok

Hoci si už vypočula niekoľko nepriaznivých predpovedí, stále zostáva pozitívna a snaží sa mať otvorenú myseľ. Tak či onak, je dôležité rešpektovať rozhodnutia druhých. Obzvlášť také, ktoré nikomu neubližujú. Nech vám je tento príbeh dôkazom, že láska sa dá budovať v akomkoľvek veku, ak stretnete tú pravú osobu.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.