Pilot bol počas 2-hodinového skúšobného letu taký znudený, že na oblohe zanechal originálny odkaz

17721

Aj keď sa to zdá byť možno zvláštne, tak niekedy môžu byť dlhé lety nudné aj pre samotných pilotov. Príkladom je aj tento chlapík z Austrálie. Nedávno testoval malé lietadlo s novým motorom a let pre neho zrejme nebol to, čo očakával resp. mu bolo „dlho“.

Foto od boredpanda

Cesta bola pre pilota taká nudná, že sa rozhodol odhaliť svoje skutočné pocity pre všetkých tých, ktorí to sledujú alebo budú sledovať. Pilot letového výcviku v Adelaide odletel z letiska Parafield v južnej Austrálii. Jeho let bol naplánovaný na 2 hodiny a taký čas aj trval. Na oblohe zdieľal svoje pocity a samotným lietadlom napísal odkaz: „Nudím sa“. Pine Pienaar, riaditeľ letového výcviku však austrálskym médiám povedal, že letecká škola neschválila tento krok pilota. K tomuto činu len dodal: „Mladí inštruktori, čo zmôžete?“

Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre