Pilot natočil jedinečné video z pristávania lietadla na impozantnom grónskom letisku

2519

Tento svet ponúka mnoho krásnych scenérii. Či už ide o fotografie, alebo o zaujímavé videá. V týchto dňoch sa objavilo na internete video priamo z kokpitu pilota. Video dokumentuje pristávanie lietadla v zasneženom Grónsku. Keďže je táto krajina kompletne pokrytá snehom, o to krajšie sú tieto zábery.

1 6
Foto od youtube

Za úsvitu sa lietadlo Airland Dash 8 blížilo k mimoriadne krátkej pristávacej dráhe na letisku Maniitsoq. Zhora vyzerajú tieto ľadové masy v Grónsku naozaj jedinečne – ako v rozprávke. Modrá voda okolo Grónska vyzerá hladšie ako sklo a obloha by sa dala prirovnať k nejakej cukrovinke ružovej farby na surrealistickom obraze. Na videu uvidíte celý manéver pristátia.

2 9
Foto od youtube
3 8
Foto od youtube

Celé video natočil jeden z pilotov Malik Niemann. Tento let mal pôvodne pristáť na letisku Nuuk, avšak kvôli nepriaznivému počasiu pristáli s lietadlom na spomínanom letisku. Celé video vám ponúka pohľad, ktorý bežne nikdy neuvidíte. Iba ak ste pilot. Tamojšia impozantná okolitá krajina vás dostane:

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.