Plus-size modelka vyhrala súťaž Miss a dnes čelí množstvu negatívnych komentárov

382

Sara Milliken nedávno oslávila mimoriadny úspech. V národnej súťaži krásy v Spojených štátoch získala hlavnú cenu. Jej radosť však netrvala dlho. Pre svoj vzhľad si na sociálnych sieťach vyslúžila vlnu kritiky a obťažovania.

Po triumfe v súťaži Miss Alabama čelila Milliken znevažujúcim komentárom. Dočítala sa o sebe, že je stelesnením nezdravej hanby, no napriek tomu sa nevzdáva. Je odhodlaná vo svojom poslaní šíriť pozitivitu a zdôrazňovať dôležitosť rešpektu a prijatia.

Zároveň však uviedla, že aj obyčajná správa z telefónu môže mať na ľudí trvalý vplyv. Hoci sama nie je v tom bode, upozorňuje, že takéto komentáre môžu v niekom vyvolať temné myšlienky.

Okrem spomínaných komentárov mnohí ľudia spochybňovali, či je vhodná do súťaže krásy. Milliken v tom však nebola sama. Má množstvo priaznivcov, ktorí sa za ňu pri týchto komentároch postavili. Nesmierne chválili nielen jej krásu, ale aj charakter, úspechy a pozitívny vplyv na spoločnosť.

Práve vďaka týmto ľuďom je odhodlaná nenechať sa odradiť a pokračovať vo svojej ceste. Dnes sa pripravuje na národné finále na Floride a negativitu sa snaží zo svojho života celkom odstrániť.

Hoci sa jej príbeh môže zdať ako z rozprávky, je za ním tvrdá práca. V súťaži Miss Alabama zvíťazila až po troch pokusoch. Dnes však zdôrazňuje, aké dôležité je veriť v samého seba. Uvádza, že nezáleží na tom, ako kto vyzerá ani odkiaľ pochádza. Človek dokáže všetko, čo si zaumieni.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre