Po neuveriteľných 14 synoch v rade porodila žena dievčatko

723

Pár z Michiganu konečne privítal na tomto svete dcéru po tom, čo žena porodila v rade 14 synov. Kateri a Jay Schwandt sú hrdí rodičia a momentálne sa tešia z malej Maggie Jayne. Tá keď trochu vyrastie, tak zistí, že má bratov Tylera, Zacha, Drewa, Brandona, Tommyho, Vinnyho, Calvana, Gaba, Wesleyho, Charlieho, Luka, Tuckera, Francisca a Finley.

123920454 2788891464691003 4448471006014724446 o
Foto od Facebook

Takáto početná rodina sa dnes už len tak nevidí.Akoby rok 2020 už nemohol byť bláznivejší! Cítime sa požehnaní, že môžeme na tomto svete privítať dcérku a oznámiť jej narodenie,“ napísala na svojej oficiálnej facebookovej stránke táto rodina. Matke aj malej Maggie sa darí veľmi dobre. Dievčatko sa narodilo v nemocnici Mercy Health Saint Mary’s v Grand Rapids a vážilo 3,4 kilogramov. Hrdý otec Jay sa vyjadril takto: „Sme šťastní a nadšení, že novou súčasťou našej rodiny je Maggie. Tento rok bol z mnohých dôvodov nezabudnuteľný a Maggie je ten najväčší dar, aký sme si kedy mohli priať.“

 

45-roční Kateri a Jay Schwandt začali spolu randiť ešte ako prváci na strednej škole a vzali sa v roku 1993. Pred absolvovaním vysokej školy už mali títo manželia troch synov. Ich dospelý syn Tyler (28) priznal svoju veľkú radosť z tejto noviny a povedal:Moji rodičia boli konečne požehnaní malým dievčatkom, keďže už pomaly prestávali dúfať, žeby ešte niekedy mohli mať dcéru. Je to len pár hodín, čo mi túto správu oznámil otec a stále som sa z nej nespamätal.“

 

Zdroj

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.