Policajtka zachránila život dieťaťu – dojčila ho až kým neprišli zdravotníci

291

Zamestnankyňa miestnej polície v Kolumbií je hrdinkou . Zachránila život novonarodeného dieťaťa tým, že ho dojčila až kým neprišla záchranná služba.

Začiatkom tohto týždňa našli v odľahlej dedinke v Kolumbií dieťa, ktoré zrejme niekto hneď po naordení odhodil (malo pupočnú šnúru) . Žena, ktorá dieťa objavila si najskôr myslela, že ide o mačku, keď však zistila, že ide o ľudskú bytosť, neváhala a privolala pomoc.

Ňou bola práve Luisa Fernanda Urrea, ktorá si všimla, že dieťa je značne podchladené a hladné. Neváhala teda a urobila to, čo by podľa jej vlastných slov urobila každá žena. Dieťa nakŕmila až kým neprišla pomoc.

https://youtu.be/QSnfVdmbHJE

Dieťatko je dnes v opatere miestnej Colombian Institute of Family Welfare a všetci zamestnanci dúfajú, že sa podarí nájsť nezodpovednú matku, ktorá čelí obvineniu z pokusu o vraždu ale hlavne aj milujúcu rodinu pre bábätko.

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre